ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • KULTUROZNAWSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  poziom studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat licencjat

  Celem kształcenia jest pozyskanie szerokiej wiedzy, dotyczącej zagadnień społecznych tworzących podbudowę dla teoretycznej refleksji o kulturze. Studenci uczą się analizować zjawiska kultury, poznają zasady prawne i ekonomiczne związane z organizacją i zarządzaniem instytucjami kultury, zaznajamiają się ze sposobami oddziaływania mediów. Kulturoznawstwo w AHE to także umiejętności interpretowania kultury współczesnej, organizowania wydarzeń kulturalnych, kierowania projektami i działaniami promocji w sferze kultury.

  Jakie przedmioty realizowane są w programie nauczania? Na przykład: współczesny rynek sztuki, kultura jako produkt, podstawy aranżacji muzyki, muzyka w reklamie, reklama i promocja, technologia produkcji filmowej, rynek medialny i przedsiębiorstwa medialne, historia filmu. A co po studiach? Absolwent Kulturoznawstwa w AHE znajdzie zatrudnienie w firmach fonograficznych, firmach impresaryjnych, instytucjach kultury, agencjach artystycznych, mediach, agencjach reklamowych, klubach muzycznych, firmach nagłośnieniowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Produkcja i marketing treści cyfrowych
  • Kreatywny menedżer kultury
  • Produkcja i realizacja muzyki

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Produkcja i marketing treści cyfrowych
  • Kreatywny menedżer kultury
  • Produkcja i realizacja muzyki

  Studia I stopnia online

  • Produkcja i marketing treści cyfrowych
  • Kreatywny menedżer kultury

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

łukasz Ocena odpowiedz

Studiuję Kulturoznawstwo w AHE i uważam, że to jeden z najbardziej kreatywnych kierunków. Tutaj każdy może rozwijać swoje pasje, niezależnie od tego, czy interesuje się filmem, mediami czy muzyką. Dzięki zajęciom wchodzi się w inny świat. Otacza cię dźwięk, obraz, kolor. Coś fantastycznego