Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

International relations and european studies

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

International relations and european studies

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • INTERNATIONAL RELATIONS AND EUROPEAN STUDIES

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kierunek International Relations and European Studies na Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Celem kształcenia jest poznanie mechanizmów rządzących globalną i europejską polityką, jak również nabycie umiejętności analizowania i oceniania współczesnych zjawisk gospodarczo- społecznych, w tym konfliktów w perspektywie europejskiej i światowej. International Relations and European Studies, czyli stosunki międzynarodowe i studia europejskie na Uczelni Łazarskiego w Warszawie to także pozyskanie kompetencji analitycznych i menedżerskich. International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to także możliwość uzyskania dwóch dyplomów – polskiej uczelni oraz Uniwersytetu Coventry, wraz z którym opracowany został program studiów.

  Studia na kierunku International Relations and European Studies w Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie posiadają specjalności, a w programie nauczania zawarte są takie przedmioty, jak: western civilisation, Europe in the world, principles of economics, introduction to political philosophy, european integration, international organizations, diplomacy, imagining and governing Europe, east Asia, power control. Jaka przyszłość czeka absolwentów tego kierunku? Osoby, które ukończyły kierunek International Relations and European Studies w Uczelni Łazarskiego znajdą zatrudnienie w instytucjach rządowych i samorządowych, organizacjach międzynarodowych, mediach, a także mogą poświęcić się pracy naukowej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)