l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • DORADZTWO I COACHING Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Doradztwo i coaching w Collegium Da Vinci w Poznaniu dedykowany jest tym, którzy chcieliby pracować z ludźmi nad ich osobistym rozwojem i poszerzaniem umiejętności społecznych takich jak: skuteczna komunikacja, zarządzanie grupą, czy współpraca zespołowa w przedsiębiorstwach i organizacjach.

  Wybierając ten kierunek studenci otrzymują możliwość skorzystania z certyfikowanych szkoleń. Dla najlepszych są one bezpłatne w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału Collegium Da Vinci poprzez podniesienie jakości kształcenia”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój. A jakie są to szkolenia? Na przykład: kurs tutorski I stopnia, kurs edukatora w zakresie przedsiębiorczości dzieci i młodzieży, kurs mentoringu.

  Co warto podkreślić, program kształcenia został opracowany we współpracy z doświadczonymi praktykami z zakresu psychologii, coachingu i konsultingu. W Polsce jedynie Collegium Da Vinci posiada patronat najbardziej liczących się międzynarodowych organizacji rozwoju osobistego: International Coach Federation i REFA.

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

kamil Ocena

Collegium Da Vinci to miejsce dla ambitnych i pracowitych ludzi, którzy wiedzą co chcieliby osiągnąć w życiu


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: