Collegium Da Vinci

Informatyczne Techniki Zarządzania

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

Informatyczne Techniki Zarządzania

Collegium Da Vinci

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • INFORMATYCZNE TECHNIKI ZARZĄDZANIA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Informatyczne techniki zarządzania w Collegium Da Vinci w Poznaniu łączy w sobie kluczowe kompetencje z zakresu zarządzania z wykorzystaniem w praktyce technik i systemów informatycznych w realizacji bieżących zadań przedsiębiorstwa lub organizacji oraz projektowaniu nowych przedsięwzięć biznesowych i gospodarczych.

  Istotą kształcenia jest umiejętna integracja tradycyjnych kwalifikacji managera z umiejętnościami technicznymi tak, aby wykorzystywać praktyczną wiedzę informatyczną w otoczeniu biznesowym, nawiązywać dialog z różnorodnymi specjalistami i działami przedsiębiorstwa, kreować sieci współpracy, podnosząc przy tym jakość i efektywność organizacji. Kierunek Informatyczne techniki zarządzania w Collegium Da Vinci w Poznaniu realizowany jest zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  Jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: metodyka pracy grupowej w zarządzaniu przedsiębiorstwem, zarządzanie jakością w organizacji, zarządzanie ryzykiem w organizacji i podstawy statystyki, zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji, komunikacja interpersonalna, psychologia osobowości i różnic indywidualnych, kluczowe kompetencje społeczne i emocjonalne, prawo ochrony danych, techniki IT w ochronie danych przedsiębiorstwa, technologie informacyjne, zaawansowane narzędzia wspomagające proces projektowania, projektowanie i praktyczne zastosowanie technologii IT.

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

bartosz Ocena

Collegium Da Vinci w Poznaniu to nowoczesna uczelnia, która oferuje kształcenie ambitnym, energicznym ludziom. To miejsce rozwijania umiejętności, nabywania kwalifikacji na miarę XXI wieku.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: