l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • URBAN MANAGEMENT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kierunek Urban Management w Collegium Da Vinci w Poznaniu to jedyny w naszym kraju kierunek kształcenia w języku angielskim, który powstał we współpracy z najlepszym holenderskim uniwersytetem nauk stosowanych NHTV Breda University of Applied Sciences. Jego istotą jest kształcenie nowoczesnych inżynierów, odpowiedzialnych za zrównoważony rozwój miast.

  Na tle podobnych studiów inżynierskich, omawiany przez nas kierunek kładzie mocny nacisk na rozwój kompetencji interpersonalnych w połączeniu z niezbędną wiedzą techniczną i analityczną. Studenci poznają nie tylko zasady projektowania przestrzeni miasta, ale także reguły lepszej samoorganizacji i kreatywnej prezentacji. Program kształcenia oparty jest na holenderskim modelu nauczania, ściśle łączącym teorię z praktyką.

  Urban Management w Collegium Da Vinci w Poznaniu to nie tylko możliwość pozyskania solidnego bagażu wiedzy i umiejętności, ale również szansa na nawiązanie cennych kontaktów i szerszego spojrzenia na zachodzące w Europie i świecie procesy, które wpływają na codzienne funkcjonowanie społeczności.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Urban management

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Urban management

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu

Opinie (1)

sebastian Ocena odpowiedz

Zawsze interesowało mnie planowanie przestrzeni, budowanie nowoczesnych miast, wznoszenie budynków. Jednym słowem, jestem zaciekawiony egzystencją miast i w tym kierunku chciałem podążać. Ale szukałem studiów nowoczesnych, międzynarodowych, które dadzą coś więcej niż tylko podręcznikową wiedzę. Takie studia znalazłem w Collegium Da Vinci. Polecam.