l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • URBAN MANAGEMENT Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Urban Management w Collegium Da Vinci w Poznaniu to jedyny w naszym kraju kierunek kształcenia w języku angielskim, który powstał we współpracy z najlepszym holenderskim uniwersytetem nauk stosowanych NHTV Breda University of Applied Sciences. Jego istotą jest kształcenie nowoczesnych inżynierów, odpowiedzialnych za zrównoważony rozwój miast.

  Na tle podobnych studiów inżynierskich, omawiany przez nas kierunek kładzie mocny nacisk na rozwój kompetencji interpersonalnych w połączeniu z niezbędną wiedzą techniczną i analityczną. Studenci poznają nie tylko zasady projektowania przestrzeni miasta, ale także reguły lepszej samoorganizacji i kreatywnej prezentacji. Program kształcenia oparty jest na holenderskim modelu nauczania, ściśle łączącym teorię z praktyką.

  Urban Management w Collegium Da Vinci w Poznaniu to nie tylko możliwość pozyskania solidnego bagażu wiedzy i umiejętności, ale również szansa na nawiązanie cennych kontaktów i szerszego spojrzenia na zachodzące w Europie i świecie procesy, które wpływają na codzienne funkcjonowanie społeczności.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Urban management

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Urban management

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

sebastian Ocena

Zawsze interesowało mnie planowanie przestrzeni, budowanie nowoczesnych miast, wznoszenie budynków. Jednym słowem, jestem zaciekawiony egzystencją miast i w tym kierunku chciałem podążać. Ale szukałem studiów nowoczesnych, międzynarodowych, które dadzą coś więcej niż tylko podręcznikową wiedzę. Takie studia znalazłem w Collegium Da Vinci. Polecam.


STACJONARNE


Studia I stopnia: