• KULTUROZNAWSTWO Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach skierowany jest do osób zainteresowanych szeroko pojętą kulturą, a także zmianami jakie zachodzą w jej przestrzeni. Kształcenie łączy w sobie literaturę, film, a także szeroko ujęty świat mediów. Głównym założeniem nauki jest nabycie umiejętności analizowania zjawisk kultury we wszystkich jej obszarach w skali globalnej, regionalnej, państwowej i lokalnej. Studenci poznają zasady i formy upowszechniania dóbr kultury, a także uczą się je współtworzyć. Dowiadują się jak tworzyć przekazy multimedialne, realizować filmy reklamowe, budować strony internetowe, a także tworzyć internetową telewizję. Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach to kierunek realizowany zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  Studia na kierunku Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach dzielą się na dwie specjalności:

  • Nowe media i komunikacja marki,
  • Marketing w kulturze.
  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

agata Ocena

Wydawało mi się, że kulturoznawstwo to trochę przestarzały kierunek, lekko już zakurzony, ale i tak bardzo się nim interesowałam. Studia w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach pokazały, że jest to bardzo ciekawa i nowoczesna dziedzina, która otwiera mnóstwo możliwości. Moim zdaniem, jeśli studiować Kulturoznawstwo, to tylko tutaj. Tylko w WSZOP w Katowicach


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: