POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Warszawski

WYDZIAŁ CHEMII UW

Kierunki studiów: chemia, chemia medyczna, chemiczna analiza instrumentalna, chemia jądrowa i radiofarmaceutyki, radiogenomika Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet w Białymstoku

WYDZIAŁ CHEMII UWB

Kierunki studiów: chemia, chemia kryminalistyczna i sądowa, jakość i bezpieczeństwo środowiska Studia: stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

belfer Ocena odpowiedz

Po co komu takie studia ? Teraz nigdzie nie trzeba mieć dyplomu tylko znajomości

John Ocena odpowiedz

Nawet się nie oszukujcie że po czymś takim dostaniecie prace ... po ochronie środowiska bezrobocie na całe życie !

Jagoda Ocena odpowiedz

Studiowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim daje mocne poczucie pewności, że pozyskaną wiedzę na pewno się wykorzysta. To niezwykle napędza do nauki

Edyta Ocena odpowiedz

Nikt nie powinien wątpić w to, że chemia jest jedną z najważniejszych dziedzin nauki. A skoro jest istotna dla każdego człowieka, to należy zgłębić ją dokładniej i zrozumieć najlepiej jak to tylko możliwe. Aby zrealizować ten cel wybrałam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.