Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

BA Law in international relations

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

BA Law in international relations

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • BA LAW IN INTERNATIONAL RELATIONS

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek Law in International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to bogaty program kształcenia, który dostosowywany jest do aktualnych wymogów rynku pracy. Charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem zagadnień z zakresu międzynarodowego prawa publicznego i prawa unijnego oraz politycznych aspektów stosunków międzynarodowych. Law in International Relations zakłada pozyskanie dogłębnej wiedzy na temat istoty międzynarodowych procesów prawniczych i politycznych.

  Studia na kierunku Law in International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to przygotowanie do pełnienia roli lidera kształtującego zmiany prawne, polityczne i społeczne. Studenci poznają prawne mechanizmy funkcjonowania społeczności międzynarodowej, system prawny Unii Europejskiej oraz jego rolę na arenie międzynarodowej, jak również nabywają umiejętności, dzięki którym będą mieli szansę dołączyć do wysoko wykwalifikowanej międzynarodowej elity, szczególnie w dziedzinie dyplomacji.

  Co warto podkreślić, w gronie wykładowców kierunku Law in International Relations znajdują się doświadczeni praktycy: uznani naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni, uznani przedstawiciele świata biznesu, a także obecni i byli dyplomaci i decydenci. A jak może potoczyć się kariera absolwentów? Osoby, które ukończyły omawiany przez nas kierunek znajdą zatrudnienie w roli mediatorów, dyplomatów, rzeczników patentowych, ekspertów podatkowych, menedżerów, czy też prawników w działach prawnych różnych przedsiębiorstw.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Opinie (0)