ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • BA LAW IN INTERNATIONAL RELATIONS Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Law in International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to bogaty program kształcenia, który dostosowywany jest do aktualnych wymogów rynku pracy. Charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem zagadnień z zakresu międzynarodowego prawa publicznego i prawa unijnego oraz politycznych aspektów stosunków międzynarodowych. Law in International Relations zakłada pozyskanie dogłębnej wiedzy na temat istoty międzynarodowych procesów prawniczych i politycznych.

  Studia na kierunku Law in International Relations w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to przygotowanie do pełnienia roli lidera kształtującego zmiany prawne, polityczne i społeczne. Studenci poznają prawne mechanizmy funkcjonowania społeczności międzynarodowej, system prawny Unii Europejskiej oraz jego rolę na arenie międzynarodowej, jak również nabywają umiejętności, dzięki którym będą mieli szansę dołączyć do wysoko wykwalifikowanej międzynarodowej elity, szczególnie w dziedzinie dyplomacji.

  Co warto podkreślić, w gronie wykładowców kierunku Law in International Relations znajdują się doświadczeni praktycy: uznani naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni, uznani przedstawiciele świata biznesu, a także obecni i byli dyplomaci i decydenci. A jak może potoczyć się kariera absolwentów? Osoby, które ukończyły omawiany przez nas kierunek znajdą zatrudnienie w roli mediatorów, dyplomatów, rzeczników patentowych, ekspertów podatkowych, menedżerów, czy też prawników w działach prawnych różnych przedsiębiorstw.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: