ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kierunek Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest naWydziale Prawa i Administracji. Stanowi on odpowiedź na potrzeby i oczekiwania studentów z Europy i spoza niej, łącząc solidne podstawy prawnicze z kluczowymi aspektami zarządzania. Studenci zapoznają się z podstawami zarządzania przedsiębiorstwami, finansami i zasobami ludzkimi, jak również najważniejszymi regulacjami prawnymi, kluczowymi dla odpowiedniego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Omawiany kierunek zakłada także rozwijanie umiejętności w dziedzinie prawa gospodarczego, a także naukę przekuwania pomysłu w realną, odnoszącą sukcesy działalność dzięki analizie przypadków konkretnych przedsiębiorstw.

  Studia na kierunku Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawiewyróżniają się systemem praktyk, które organizowane są przez międzynarodowe przedsiębiorstwa, ambasady, urzędy państwowe oraz grono prestiżowych partnerów. Pozyskana wiedza i rozwinięte umiejętności prowadzą do realizowania kariery w międzynarodowych korporacjach, międzynarodowych kancelariach prawniczych, agencjach konsultingowych, agencjach rekrutacyjnych, bankach i instytucjach finansowych, przedsiębiorstwach.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Opinie (0)