• PRAWO I FINANSE W BIZNESIE Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Prawo i finanse w biznesie w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim zakłada pozyskanie szerokiej wiedzy z zakresu prawnego otoczenia biznesu, a także finansowych i ekonomicznych uwarunkowań działalności gospodarczej. Studenci uczą się prawidłowego interpretowania przepisów prawa, sporządzania umów w obrocie gospodarczym, poznają podstawy rachunku efektywności inwestycji, zasady prowadzenia ksiąg podatkowych, czy mechanizmy zarządzania kosztami podatkowymi. 

  Studia na kierunku Prawo i finanse w biznesie w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim podzielone są na moduły, z czego każdy z nich obejmuje dwa zakresy tematyczne. Co za tym idzie, studenci w trakcie nauki kończą nie jedną, a dwie specjalności. Moduły specjalnościowe na kierunku Prawo i finanse w biznesie to: Prawo w przedsiębiorstwie i Finanse w przedsiębiorstwie oraz Prawo podatkowe i Finanse i podatki. 

  Prawo i finanse w biznesie w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim to szerokie spojrzenie na temat prowadzenia działalności gospodarczej, a także zagadnień i problemów, które są z nią powiązane. Z szerokim wachlarzem umiejętności absolwenci omawianego przez nas kierunku znajdą zatrudnienie w urzędach rządowych i samorządowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedsiębiorstwach handlowych, bankach, biurach doradztwa finansowego, biurach doradztwa inwestycyjnego, firmach konsultingowych, biurach rachunkowych, domach maklerskich.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Prawo w przedsiębiorstwie oraz finanse w przedsiębiorstwie
  • Prawo podatkowe oraz finanse i podatki

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

paweł Ocena

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Biznesu przekonała mnie, ponieważ tylko tutaj można wykształcić się w dwóch specjalnościach. Pozwala to nie tylko zdobyć większą, szerszą wiedzę, ale także działać na szerszym polu, w różnych obszarach. Zdecydowanie polecam


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: