• PSYCHOLOGIA PRACY I BIZNESU Stopień: I II Jednolite REKRUTACJA

  Psychologia pracy i biznesu to jedna z licznych specjalności, które możemy studiować na kierunku Psychologia w warszawskim Collegium Humanum. Założeniem kształcenia jest przygotowanie do efektywnego działania biznesie, a dokładniej rzecz ujmując pozyskanie wiedzy i umiejętności prowadzących do zrozumienia ludzi oraz ich motywacji, jak również zdobycie wiedzy temat budowania relacji i skutecznego zarządzania ludźmi dla osiągania lepszych efektów biznesowych. Specjalność stanowi połączenie wiedzy teoretycznej z zakresu psychologii z umiejętnościami praktycznymi z obszarów takich jak: coaching, mentoring, negocjacje czy zachowania konsumenckie. Umożliwia rozwinięcie umiejętności w opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych, negocjowania i rozwiązywania konfliktów, skutecznej reklamy, zarządzania HR oraz pracy z klientem.

  Osoby, które wybiorą specjalność Psychologia w biznesie w Collegium Humanum będą realizować program, na który składają się następujące przedmioty: trening umiejętności menedżerskich, zarządzanie efektywnością, zarządzanie zmianą, negocjacje i mediacje, marketing polityczny i kampania marketingowa, psychologia zarządzania zasobami ludzkimi, psychologia pracy, organizacji, przywództwa i team management, zarządzanie relacjami z klientem, public relations i zarządzanie wizerunkiem, teoria argumentacji i perswazji, psychologia rozwoju osobistego, psychologia ryzyka i inwestowania, trening interpersonalny, motywowanie godnościowe pracowników.

  Efektem prowadzonego w ramach specjalności programu ma być pozyskanie konkretnych umiejętności. Absolwenci Psychologii biznesu i pracy mają charakteryzować się zdolnościami sprawnego zarządzania zespołem i przywództwa, właściwego dobierania kadry, procesu rekrutacji, wdrażania pracowników i rozwijania ich potencjału w organizacji, wykorzystywania mechanizmów wywierania wpływu do skutecznych negocjacji i mediacji oraz tworzenia wizerunku narzędziami PR. Z tak szerokim wachlarzem umiejętności znajdą oni zatrudnienie w działach HR, działach marketingu, działach sprzedaży, firmach rekrutacyjnych, urzędach państwowych, agencjach reklamowych, firmach public relations, poradniach i gabinetach psychologicznych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Jednolite:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Jednolite: