• SOCIAL MEDIA I PR Stopień: I II REKRUTACJA

  Specjalność Social media i PR w Collegium Humanum w Warszawie zakłada pozyskanie szerokiej wiedzy i umiejętności, będących przygotowaniem do praktycznego wykorzystywania narzędzi internetowych w skutecznej działalności marketingowej i szeroko pojętej promocji. Studenci uczą się tworzenia strategii marketingu internetowego, stosowania modeli biznesowych on-line, stosowania grafiki komputerowej i video w działaniach marketingowych, a także wykorzystywania digitalnych technologii.

  Studia na specjalności Social media i PR w Collegium Humanum w Warszawie stanowią odpowiedź na zapotrzebowania współczesnego biznesu. Jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: digital marketing, psychologia zachowań konsumentów, SEO i SEM, prawo w e-biznesie, reklama i brand management w digital marketing, strategie biznesowe CRM, bazy danych i automatyzacja, analiza webowa danych biznesowych, content marketing, copywriting, webwritting, videomarketing, kanały offline i online w działaniach marketingowych, social media, public relations i social media, customer experience, usability i user experience.

  Można śmiało założyć, że niewykorzystywanie nowoczesnych narzędzi komunikacji wyklucza, bądź osłabia działalność, niezależnie w jakim sektorze i branży jest prowadzona. Współczesne formy marketingu i promocji uznawane są za niezbędne, po prostu obowiązkowe dla tych, którzy chcą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Nowoczesna komunikacja to jedno z wymagań, jakie stawia przed nami współczesność i nawet, jeśli nie chcemy, to musimy się do tych zmian dostosować. Dlatego też absolwenci omawianego przez nas kierunku nie powinni narzekać na nudę. Osoby, które ukończyły kierunek Social media, PR i Digital marketing w Collegium Humanum w Warszawie znajdą zatrudnienie w firmach i portalach internetowych, działach promocji i marketingu, agencjach reklamowych, firmach public relations.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: