ul. Moniuszki 1a, 

00-014 Warszawa

bos@humanum.pl

tel: 608 800 591

ul. Moniuszki 1a, 

00-014 Warszawa

bos@humanum.pl

tel: 608 800 591

 • ZARZĄDZANIE MAŁYMI I ŚREDNIMI PRZEDSIĘBIORSTWAMI Stopień: I II REKRUTACJA

  Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami to specjalność, którą odnajdą studenci na kierunku Zarządzanie. Założeniem kształcenia jest pozyskanie wiedzy na temat zarządzania wizerunkiem własnym i kierowanej organizacji, promocji, komunikacji marketingowej oraz funkcjonowania małych firm w Unii Europejskiej. Niezwykle istotne jest poznanie zasad planowania działalności, oceniania ryzyka, wykorzystywania narzędzi nowych technologii oraz zarządzania informacjami zgodnie z najnowszymi przepisami prawnymi.

  Osoby wybierające omawianą przez nas specjalność rozwijają umiejętności poszukiwania pomysłów biznesowych i realizowania ich w postaci konkretnych koncepcji biznesowych. Uczą się zawierać alianse strategiczne i promować swoją działalność, jak również właściwie dobierać źródła finansowania i oceniać efektywność współpracy z innymi organizacjami. Szeroki wachlarz wiedzy i umiejętności pozwala absolwentom Zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami na pracę w roli menedżerów na wyższym i średnim szczeblu zarządzania, specjalistów do spraw ekonomicznych, animatorów gospodarczych, specjalistów na stanowiskach kierowniczych średniego i wyższego szczebla w przedsiębiorstwach, czy też właścicieli własnych firm.

  Małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią najliczniejszą grupę we współczesnej gospodarce rynkowej. Wyrazy „małe” i „średnie” nie sugerują, że aby prowadzić działalność wystarczy posiadać małą wiedzę i średnie kwalifikacje. Nic podobnego. Dlatego, w przestrzeni edukacyjnej funkcjonują specjalne ścieżki kształcenia. Do kogo skierowana jest ta specjalność? Do osób przedsiębiorczych, nie unikających ryzyka, świadomych podejmowanych decyzji i pragnących osiągnąć sukces na rynku. Właśnie oni powinni wybrać Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami w Collegium Humanum w Warszawie.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)