• ZARZĄDZANIE W TURYSTYCE Stopień: II REKRUTACJA

  Zarządzanie w turystyce w Collegium Humanum w Warszawie to specjalność realizowana w ramach kierunku Zarządzanie. Jej zadaniem jest zwrócenie uwagi na problematykę podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze usług turystycznych i hotelarskich oraz przekazanie wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i psychologii, jak również zaznajomienie z najnowszymi trendami panującymi na rynku turystycznym.

  Specjalność Zarządzanie w turystyce kładzie nacisk na nabycie umiejętności krytycznej analizy oraz interpretacji zjawisk i procesów gospodarczych w skali mikro i makro, a także podejmowania strategicznych decyzji zarządczych. Pozyskana wiedza i rozwinięte umiejętności prowadzą do pracy w charakterze eksperta w zakresie programowania i wdrażania innowacji w sektorze turystycznym oraz menedżera przygotowanego do kierowania zespołami i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

  Branża turystyczna kojarzy się wszystkim z podróżami, odkrywaniem ciekawych zakątków świata, wycieczkami krajoznawczymi, czy też ogólnie aktywnym i ciekawym spędzaniem wolnego czasu. Ale branża ta stawia konkretne, wysokie wymagania i bez ich spełnienia funkcjonowanie w niej może nie przynosić żadnych sukcesów. Trzeba wiedzieć jak organizować pracę i podejmować efektywne przedsięwzięcia, a także w jaki sposób przygotowywać oferty turystyczne dla różnych grup odbiorców. W której uczelni można się tego nauczyć? W Collegium Humanum w Warszawie.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia II stopnia: