• NEUROPSYCHOLOGIA I DIAGNOZA KLINICZNA Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Neuropsychologia i diagnoza kliniczna jest jedną ze specjalności, którą możemy znaleźć w ofercie obszernego kierunku Psychologia w warszawskim Collegium Humanum. Jej głównym zamierzeniem jest rozwijanie kompetencji w zakresie czynności diagnostyczno- terapeutycznych w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z dysfunkcjami układu nerwowego, przejawiającymi zaburzenia w funkcjonowaniu poznawczym, emocjonalnym, społecznym i zawodowym.

  Studenci, którzy wybierają specjalność Neuropsychologia i diagnoza kliniczna w Collegium Humanum w Warszawie uczestniczą w wielu zajęciach, w których poruszane są zagadnienia związane z budową i funkcjami mózgu, psychosomatyką, rehabilitacją neuropsychologiczną, neuropsychologią poznawczą, psychofarmakologią, czy deficytami poznawczymi, które towarzyszą zaburzeniom neuropsychologicznym.

  Jaka przyszłość czeka po ukończeniu omawianej przez nas specjalności? Absolwenci Neuropsychologii i diagnozy klinicznej w Collegium Humanum w Warszawie mogą pracować w przychodniach, szpitalach, placówkach edukacyjnych, poradniach psychologiczno- pedagogicznych, fundacjach i stowarzyszeniach, domach opieki dla osób wykazujących schorzenia neurologiczne.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

Maciej Ocena

Nowoczesna uczelnia stworzona idealnie dla potrzeb nowoczesnego studenta! Polecam z czystym sumieniem, świetna lokalizacja i kadra!