• NEUROPSYCHOLOGIA I DIAGNOZA KLINICZNA Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Neuropsychologia i diagnoza kliniczna jest jedną ze specjalności, którą możemy znaleźć w ofercie obszernego kierunku Psychologia w warszawskim Collegium Humanum. Jej głównym zamierzeniem jest rozwijanie kompetencji w zakresie czynności diagnostyczno- terapeutycznych w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z dysfunkcjami układu nerwowego, przejawiającymi zaburzenia w funkcjonowaniu poznawczym, emocjonalnym, społecznym i zawodowym.

  Studenci, którzy wybierają specjalność Neuropsychologia i diagnoza kliniczna w Collegium Humanum w Warszawie uczestniczą w wielu zajęciach, w których poruszane są zagadnienia związane z budową i funkcjami mózgu, psychosomatyką, rehabilitacją neuropsychologiczną, neuropsychologią poznawczą, psychofarmakologią, czy deficytami poznawczymi, które towarzyszą zaburzeniom neuropsychologicznym.

  Jaka przyszłość czeka po ukończeniu omawianej przez nas specjalności? Absolwenci Neuropsychologii i diagnozy klinicznej w Collegium Humanum w Warszawie mogą pracować w przychodniach, szpitalach, placówkach edukacyjnych, poradniach psychologiczno- pedagogicznych, fundacjach i stowarzyszeniach, domach opieki dla osób wykazujących schorzenia neurologiczne.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

Maciej Ocena

Nowoczesna uczelnia stworzona idealnie dla potrzeb nowoczesnego studenta! Polecam z czystym sumieniem, świetna lokalizacja i kadra!