• GEOGRAFIA - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

    Studia kwalifikacyjne przygotowują do nauczania geografii we wszystkich typach szkół. W ramach studiów realizowane są kursy, obejmujące całokształt treści kształcenia wynikających z aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Studia przeznaczone są dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne, z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich).

    Dowiedz się więcej

  • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

    Studia kwalifikacyjne przygotowujące do nauczania „podstaw przedsiębiorczości” oraz wprowadzonego reformą programową fakultatywnego przedmiotu „ekonomia w praktyce” w szkołach ponadgimnazjalnych oraz zajęć z zakresu przedsiębiorczości we wszystkich typach szkół. Studia przeznaczone są dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne, z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich).

    Dowiedz się więcej

Opinie (6)

Tad Ocena

Super studia na GP

Turysta Ocena

Na turystyce świetni wykładowcy i fajne wyjazdy

Anka Ocena

Super wyjazdy podczas studiów po Polsce i za granicą

Krzychu Ocena

Super się tu studiuje, po geografii robię jeszcze GP

najlepiej Ocena

Najlepsza uczelnia! :-) Stosunkowo mało studentow przez co lepszy kontakt student-wykladowca. Wykladowcy są fajni i życiowi. Mają pasję w tym co robią. Świetne zajęcia terenowe, dużo można się na nich dowiedzieć. Wiadomo, kolokwium zaliczeniowe terenówki czasem bardzo trudne. Studenci na tym wydziale wiedzą co chcą I są zainteresowani tą tematyką. Polecam jak najbardziej!

Zmarnowane3lata Ocena

Uczelnia beznadziejna. Kierunek nudny, wszystkich przepychają bo jest Mało studentów na roku. Za nudne ćwiczenia terenowe trzeba płacić co roku tak około 500-800 zł.