Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa – perspektywa właścicielska

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa – perspektywa właścicielska

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTWA - PERSPEKTYWA WŁAŚCICIELSKA

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: niestacjonarne
  poziom studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa - perspektywa właścicielska w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie całościowego, analitycznego i systemowego zarządzania przedsiębiorstwem. Studenci uczą się wykorzystywania najnowszych technologii menedżerskich, takich jak: systemy typu ERP, systemy zarządzania procesami, czy HR, a także poznają zagadnienia zarządzania zmianą, zarządzania jakością, zarządzania projektami oraz zarządzania zespołem.

  Studia na kierunku zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa - perspektywa właścicielska w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zostały stworzone zgodnie z innowacyjną metodologią rozwiązywania problemów właścicielskich. W programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: ekonomia menedżerska, prowadzenie działalności gospodarczej a polityka podatkowa, CSR i przedsiębiorczość społeczna, analiza potencjału psycho-społecznego organizacji, analiza wartości niematerialnych i prawnych, zarządzanie wartością przedsiębiorstwa, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, zarządzanie infrastrukturą przedsiębiorstwa, cyfrowa transformacja w biznesie i społeczeństwie.

  Wszystkie przedmioty na kierunku prowadzone są w sekwencji: wstęp metodyczny, studium przypadku, rozwiązywanie problemów. Co warto podkreślić, w trakcie nauki studenci odbywają 2- miesięczny płatny staż w wybranych firmach. A co po studiach? Absolwenci omawianego przez nas kierunku znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach handlowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach szkoleniowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

student Ocena odpowiedz

Studia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to studia dla ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces. To wskazanie drogi, podanie narzędzi do tego, aby aktywnie działać na rynku i przeradzać swoje pomysły w rzeczywistość