Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTWA: DLA WŁAŚCICIELI I SUKCESORÓW Stopień: II REKRUTACJA

  Kierunek zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie całościowego, analitycznego i systemowego zarządzania przedsiębiorstwem. Studenci uczą się wykorzystywania najnowszych technologii menedżerskich, takich jak: systemy typu ERP, systemy zarządzania procesami, czy HR, a także poznają zagadnienia zarządzania zmianą, zarządzania jakością, zarządzania projektami oraz zarządzania zespołem.

  Studia na kierunku zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zostały stworzone zgodnie z innowacyjną metodologią rozwiązywania problemów właścicielskich. W programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: ekonomia menedżerska, prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, CSR i przedsiębiorczość społeczna, analiza potencjału psycho- społecznego organizacji, analiza wartości przedsiębiorstwa, zarządzanie marką i strategie komunikacji, zarządzanie projektami i procesami biznesowymi, organizacja portfela projektów strategicznych, rozwój firm na rynkach międzynarodowych, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, sukcesja przedsiębiorstwa.

  Wszystkie przedmioty na kierunku prowadzone są w sekwencji: wstęp metodyczny, studium przypadku, rozwiązywanie problemów. Co warto podkreślić, w trakcie nauki studenci odbywają 2- miesięczny płatny staż w wybranych firmach. A co po studiach? Absolwenci omawianego przez nas kierunku znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach handlowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach szkoleniowych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

student Ocena

Studia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to studia dla ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces. To wskazanie drogi, podanie narzędzi do tego, aby aktywnie działać na rynku i przeradzać swoje pomysły w rzeczywistość