Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTWA

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie całościowego, analitycznego i systemowego zarządzania przedsiębiorstwem. Studenci uczą się wykorzystywania najnowszych technologii menedżerskich, takich jak: systemy typu ERP, systemy zarządzania procesami, czy HR, a także poznają zagadnienia zarządzania zmianą, zarządzania jakością, zarządzania projektami oraz zarządzania zespołem.

  Studia na kierunku zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zostały stworzone zgodnie z innowacyjną metodologią rozwiązywania problemów właścicielskich. W programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: ekonomia menedżerska, prowadzenie działalności gospodarczej a polityka podatkowa, CSR i przedsiębiorczość społeczna, analiza potencjału psycho-społecznego organizacji, analiza wartości niematerialnych i prawnych, zarządzanie wartością przedsiębiorstwa, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, zarządzanie infrastrukturą przedsiębiorstwa, cyfrowa transformacja w biznesie i społeczeństwie.

  Wszystkie przedmioty na kierunku prowadzone są w sekwencji: wstęp metodyczny, studium przypadku, rozwiązywanie problemów. Co warto podkreślić, w trakcie nauki studenci odbywają 2- miesięczny płatny staż w wybranych firmach. A co po studiach? Absolwenci omawianego przez nas kierunku znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach handlowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach szkoleniowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Opinie (1)

student Ocena odpowiedz

Studia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to studia dla ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces. To wskazanie drogi, podanie narzędzi do tego, aby aktywnie działać na rynku i przeradzać swoje pomysły w rzeczywistość


STACJONARNE


Studia II stopnia: