Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Student ZiIP Ocena odpowiedz

Polecam widział z całego serca. Zdobyta wiedza już w trakcie studiów bardzo pomaga w życiu. Podczas edukacji jest bardzo dużo różnych ścieżek rozwoju - w Krakowie dzięki stażom i praktykom, jak i za granicą - dzięki programowi ERASMUS+. Poza zdobywaniem wiedzy bardzo ważnym atutem jest Samorząd Studencki, który śmiem twierdzić jest najprężniej działającym na całej Uczelni (a nawet Krakowie)!

Tomasz Ocena odpowiedz

Wspaniały wydział. Genialna atmosfera zarówno na zajęciach jak i w samorządzie.

Aleksandra Ocena odpowiedz

Najlepszy Wydział na Uniwersytecie Rolniczym! Zdecydowanie polecam pod kątem możliwości zatrudnienia po studiach. Staże i praktyki organizowane przez Wydział sporo ułatwiają. I oczywiście atmosfera na Wydziale - znakomita.

Mateusz Ocena odpowiedz

Studiowałem. Dziś jestem na stanowisku dyrektora zarządzającego w firmie komunalnej.

Kasia Ocena odpowiedz

Bardzo polecam, profesjonalne podejście do studentów

Kamil Ocena odpowiedz

Jeden z lepszych Wydziałów ;)