Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

 • TURYSTYKA I REKREACJA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Turystyka i rekreacja to kierunek dla odkrywców. To kierunek dla osób ciekawych, które nie lubią bezczynnie siedzieć w domu. Studia uczą jak funkcjonują przedsiębiorstwa świadczące usługi turystyczne i rekreacyjne, jak zarządzać przedsiębiorstwem turystycznym i organizować imprezy rekreacyjne oraz jak organizować czas wolny uczestnikom imprez turystycznych i rekreacyjnych. Lubicie aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to wybierzcie Turystykę i rekreację w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

  Kierunek Turystyka i rekreacja w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego prowadzony jest na studiach pierwszego stopnia. Kształci pracowników branży turystycznej. Program studiów skonstruowany jest w taki sposób, aby absolwenci umieli działać w biznesie turystycznym i rekreacyjnym, ale także pracować na stanowiskach związanych z zarządzaniem turystyką i rekreacją w administracji państwowej i samorządowej.

  Program zawiera między innymi takie przedmioty jak: geografia społeczno- ekonomiczna, historia kultury i sztuki, prawo w turystyce i rekreacji, projektowanie przedsięwzięć turystycznych, marketing usług turystycznych, systemy informacji i rezerwacji w turystyce, metody oceny atrakcyjności obszarów dla inwestycji turystycznych, informatyczne systemy zarządzania hotelem i przedsiębiorstwem turystycznym. Studenci w czasie studiów uczestniczą w licznych warsztatach specjalistycznych, ćwiczeniach terenowych oraz odbywają obowiązkowe praktyki zawodowe.

  Absolwenci Turystyki i rekreacji mogą znaleźć zatrudnienie w hotelach, podmiotach wyspecjalizowanych w obsłudze segmentu podróży biznesowych, agencjach eventowych, biurach podróży, informacji turystycznej, biurach przewoźników turystycznych. Zdobyte umiejętności i kompetencje pozwalają również na podjęcie własnej działalności gospodarczej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Hotelarstwo i przemysł spotkań
  • Gospodarka turystyczna

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Hotelarstwo i przemysł spotkań
  • Gospodarka turystyczna

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)