ul. Arciszewskiego 22 A

76-200 Słupsk

email: sekretariat.ipia@apsl.edu.pl 

tel.: 59 84 05 388

ul. Arciszewskiego 22 A

76-200 Słupsk

email: sekretariat.ipia@apsl.edu.pl 

tel.: 59 84 05 388

  • PRAWO W SIŁACH ZBROJNYCH RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    Zasadniczym celem studiów podyplomowych: Prawo w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, jest przekazanie słuchaczom nowoczesnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie wybranych zagadnień najważniejszych gałęzi prawa, a także wyposażenie ich w umiejętności, dzięki którym będą wywiązywać się z powodzeniem ze swoich obowiązków na zajmowanych stanowiskach w instytucjach resortu obrony narodowej bądź zostaną powołani do zawodowej służby wojskowej czy terytorialnej służby wojskowej pełnionej rotacyjnie lub dyspozycyjnie.

    Dowiedz się więcej

    WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Pomorska w Słupsku

Opinie (2)

Filip Ocena odpowiedz

Duże wymagania, świetni wykładowcy i prostudencka atmosfera. Gdybym raz jeszcze wybierał, gdzie będę studiować prawo, to ponownie wybrałbym Słupsk.

Studentka prawa AP w Słupsku Ocena odpowiedz

Poziom wykładów jest wysoki. Są świetni profesorowie. Zajęcia mają profil praktyczny. Prowadzą je też sędziowie, adwokaci. Ponieważ uczymy się w małych grupach, jest świetny kontakt z profesorami. Wszyscy wszystkich znają, jest indywidualne podejście do studenta. Studiowałam wcześniej na UG. W Słupsku poziom jest wyższy, a studenci traktowani z dużo większym szacunkiem. Prawo w Słupsku to studia przyjazne dla studenta.


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Jednolite:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Jednolite: