• KURS KWALIFIKACYJNY DLA NAUCZYCIELI. SZACHY W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

  Rekrutacja

  Kurs kwalifikacyjny adresowany jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pragnących zdobyć  kwalifikacje  do prowadzenia zajęć szachowych w szkole i w przedszkolu. Bowiem zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14.02.2017 roku w sprawie podstawy programowej - dzieciom przedszkolnym i uczniom klas początkowych należy zapewnić podstawy gry w szachy.

  Celem kursu jest przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć szachowych poprzez wykłady, zajęcia warsztatowe i praktykę.

  Kurs  trwa cztery miesiące i obejmuje 100 godzin, w tym 60 godzin praktyki pedagogicznej. Uczelnia zapewnia miejsce i sposób odbycia praktyki.

  Zajęcia odbywają się co tydzień, w wybrany dzień powszedni, w godz. 15.30 – 20.00, w siedzibie ATENEUM Szkoły Wyższej oraz w Szkole Podstawowej i w Przedszkolu.

  Maksymalna liczba Słuchaczy – 20 osób.

  Zajęcia rozpoczynają się  w momencie zebrania grupy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Ateneum - Szkoła Wyższa w Gdańsku

Opinie (0)