ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • PRAWO I ZARZĄDZANIE W BIZNESIE

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: niestacjonarne
  typ studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kształcenie na kierunku Prawo i zarządzanie w biznesie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie umożliwia pozyskanie wiedzy z zakresu zarządzania i ekonomicznych aspektów funkcjonowania podmiotów gospodarczych oraz prawniczej, z naciskiem położonym na zagadnienia związane z prawem gospodarczym, cywilnym, handlowym i podatkowym. Studenci rozwijają również liczne umiejętności menedżerskie, na czele z umiejętnością analitycznego myślenia, argumentowania i konstruktywnego wyrażania opinii, czy też prowadzenia negocjacji i współpracy w zespole.

  Studenci Prawa i zarządzania w biznesie nabywają liczne umiejętności. Między innymi w zakresie: stosowania wybranych regulacji prawnych, zawierania umów w działalności przedsiębiorców, posługiwania się zasadami zarządzania kryzysowego w przedsiębiorstwach, prowadzenia negocjacji w obszarze zawierania umów handlowych, identyfikowania potencjalnych zagrożeń informatycznych w środowisku pracy.

  Absolwenci kierunku Prawo i zarządzanie w biznesie znajdą zatrudnienie między innymi w: działach administracyjno- prawnych spółek prawa handlowego, działach organizacyjno- prawnych przedsiębiorstw, międzynarodowych korporacjach, firmach konsultingowych, instytucjach finansowych, towarzystwach ubezpieczeniowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Zarządzanie ryzykiem w biznesie
  • Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w biznesie

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Opinie (0)