Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu

Studia podyplomowe - studia online

plac Powstańców Śląskich 1/201

53-329 Wrocław

E-mail: kontakt@studia-online.pl

Tel.: 22 60 20 110

plac Powstańców Śląskich 1/201

53-329 Wrocław

E-mail: kontakt@studia-online.pl

Tel.: 22 60 20 110

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

alin@ Ocena odpowiedz

również mogę polecić , studia na wysokim poziomie zarówno pod kątem przekazywanej wiedzy jak i samej organizacji

martamarta Ocena odpowiedz

Kończyłam już tutaj dwie podyplomówki, ale jak tak teraz przeglądam ofertę, to coś czuję, że nadal mi mało. :D Jakby ktoś się zastanawiał nad kierunkami z obszaru pedagogiki specjalnej, to w mojej ocenie warto. Zakres programowy szeroki, wszystko fajnie objaśnione.

majakokoszowska Ocena odpowiedz

Jestem teraz na ostatnim semestrze oligo. Wybór uczelni w głównej mierze z polecenia znajomych, bo wcześniej nie byłam przekonana do takiej formy nauki. Ale okazało się, że jak ktoś jest zorganizowany i systematyczny, to da się wszystko. :)

Tomasz Ocena odpowiedz

Robie BHP, wszystko ok, polecam też.

Zoja Ocena odpowiedz

Jestem tutaj na podyplomówce z zakresu pedagogiki i potwierdzam dobre opinie o tej uczelni. Cieszę się, że tu wybrałm studia.

Ewelina29 Ocena odpowiedz

Dyrekcja z mojej szkoły wysłała m.in. mnie na podyplomówkę tutaj dla poszerzenia kwalifiakcji. Wielki plus za to, że mogę sama dobierać sobie godziny nauki.

Julia Ocena odpowiedz

Bardzo dobrze przygotowane studia, wysoki poziom jeśli chodzi o materiały i super kontakt.

Renata Ocena odpowiedz

Dla mnie najważniejszy był kontakt z uczelnią. Miałam wiele pytań i na każde otrzymałam odpowiedź. Wszystkie formalności zostały mi wyjaśnione, a wątpliwość rozwiane.

Marek Ocena odpowiedz

Polecam. Bardzo dobra uczelnia.