Filia AWF w Białej Podlaskiej

Turystyka i rekreacja

ul. Akademicka 2

21-500 Biała Podlaska

tel. 83 342 87 00

e-mail: kancelaria.bp@awf.edu.pl

Turystyka i rekreacja

Filia AWF w Białej Podlaskiej

ul. Akademicka 2

21-500 Biała Podlaska

tel. 83 342 87 00

e-mail: kancelaria.bp@awf.edu.pl

 • TURYSTYKA I REKREACJA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Studia w Białej Podlaskiej - Filia AWF - kierunek studiów turystyka i rekreacja

  Oferta kierunku obejmuje możliwości nabywania wiedzy i doświadczenia w kraju i za granicą. Studia skierowane są do pasjonatów aktywności ruchowej i turystyki. Umożliwiają zdobycie wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych i przyrodniczych, a także nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej.

  Konstrukcja programów studiów w pełni zaspokoi oczekiwania osób, które swoją przyszłość łączą z atrakcyjną pracą, kontaktem z naturalnymi walorami krajobrazu, przygodą, poznawaniem świata, aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia.

  Możliwości zatrudnienia:

  • Przedsiębiorstwa turystyczne i rekreacyjne m.in.: biura podróży, hotele i inne obiekty noclegowe, centra informacji turystycznej, ośrodki wypoczynkowe, ośrodki rekreacyjne i rekreacyjno- sportowe, kluby sportowe, kluby fitness, ośrodki spa i odnowy biologicznej, sanatoria, domy kultury;
  • Absolwent będzie przygotowany do podejmowania i prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej w branży turystyczno –rekreacyjnej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Aktywne formy turystyki i rekreacji
  • Obsługa ruchu turystycznego i hotelarstwo

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Filia AWF w Białej Podlaskiej.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)