• CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia cyberbezpieczeństwo to kierunek, który pozwala zdobyć przydatne umiejętności oraz kwalifikacje do prac w jednostkach administracji państwowej oraz podmiotach komercyjnych. Osoby zarządzające zasobami informacyjnymi przetwarzanymi i gromadzonymi w systemach cyfrowych powinny mieć gruntowną wiedzę merytoryczną oraz praktyczną, aby jak najlepiej pełnić swoje funkcje.

  Dlatego nasza uczelnia, wspólnie z zewnętrznymi ekspertami, zaprojektowała studia podyplomowe, przygotowujące specjalistów, posiadających szerokie spektrum wiedzy o aktualnych problemach w cyberprzestrzeni, do pracy w branżach związanych z cybersecurity. Dbamy o to, aby studenci wszystkich kierunków, od cyberbezpieczeństwa, po zarządzanie nieruchomościami zdobyli wszystkie wymagane umiejętności, które umożliwią im rozwój kariery.

  Studia podyplomowe cyberbezpieczeństwo oferują zwiększanie szans zawodowych na rynku specjalistów bezpieczeństwa m.in. w obszarach takich jak: bezpieczeństwo teleinformatyczne IT, planowanie i procedury bezpieczeństwa, prawo, audyty cyberbezpieczeństwa, cyberwywiad, zabezpieczenie kryptograficzne oraz socjologia zagrożeń w cyberprzestrzeni. Program studiów wspiera liderów branży przygotowanych do stawienia czoła globalnym, technicznym, społecznym i politycznym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem cybernetycznym.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu to klucz do rozwoju kariery zawodowej, poszerzającej horyzonty, uzupełniającej wiedzę. W rankingach zarobków, wśród managerów, absolwenci MBA zajmują najwyższe pozycje. Uczestnictwo w studiach jest także nieocenionym źródłem wartościowych kontaktów zawodowych i towarzyskich.

  Wykładowcy to naukowcy i praktycy gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Kluczowym elementem programu studiów Master of Business Administration jest aktywne uczestnictwo słuchaczy w zajęciach, są stymulowani do aktywnej pracy w trakcie zajęć, do wymiany własnych doświadczeń w biznesie.

  Od 1 stycznia 2017 roku absolwenci studiów MBA (po spełnieniu pozostałych wymogów) mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie nieruchomościami skierowane są do osób planujących jak i wykonujących zawód zarządcy nieruchomości. Słuchacze studiów w trakcie dwusemestralnych studiów poznają zagadnienia teoretyczne z zakresu prawa i ekonomii a także zagadnienia praktyczne oraz podstawy wiedzy technicznej z zakresu potrzebnego w pracy zarządcy nieruchomości.

  Studia przygotowują do pracy zarządcy nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Tym, co wyróżnia nasze studia podyplomowe Zarządzanie nieruchomościami, jest kadra dydaktyczna złożona z wykładowców praktyków – właścicieli firm zarządzających nieruchomościami jak i specjalizujących się we wszelkich aspektach teoretycznych z dziedziny zarządzania. Część zajęć jest zorganizowana w formie zajęć praktycznych organizowanych we współpracy z jedną z najbardziej prestiżowych warszawskich firm zarządzających nieruchomościami.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (8)

Monika Ocena odpowiedz

Najlepsze studia MBA w Warszawie.

Danusia Ocena odpowiedz

Cyberbezpieczeństwo to bardzo aktualny temat. Dlatego zdecydowałam się na takie studia i nie żałuję. Teraz czuję się bezpieczniejsza w sieci.

Leszek Ocena odpowiedz

Na studia podyplomowe namówił mnie pracodawca. Po wielu latach pracy myślałem, że wiem już wszystko a jednak okazało się, że człowiek uczy się całe życie. Polecam studia MBA.

Paulina Ocena odpowiedz

Jeśli ktoś po studiach dalej jest głodny wiedzy to polecam studia MBA.

Ela i Teresa Ocena odpowiedz

Chciałbyśmy polecić studia MBA na WWSB. Wysoki poziom nauczania, ciekawe wykłady, wykładowcy z ogromną wiedzą. Wszystko to pomogło nam w rozwoju naszych karier zawodowych.

Damian Ocena odpowiedz

Cyberbezpieczeństwo to jest to co zawsze mnie interesowało. Długo szukałem kierunku ale trafiłem na studia podyplomowe WWSB. Teraz mogę pracować i robić to co lubię.

Barbara Ocena odpowiedz

Oferta programu MBA znacząco wyróżnia się wśród proponowanych na rynku studiów. To praktyczny i innowacyjny program. Szczerze polecam studia MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu.

MieczysławW Ocena odpowiedz

Jako Absolwent studiów MBA szczerze chciałem potwierdzić jakość kszałcenia w WWSB na tym jakże prestiżowym kirunku stuiów.