ul. Żwirki i Wigury 61,

02-091 Warszawa

tel. (+48 22) 57 20 214

fax. (+48 22) 57 20 284

http://lekarski.wum.edu.pl/

ul. Żwirki i Wigury 61,

02-091 Warszawa

tel. (+48 22) 57 20 214

fax. (+48 22) 57 20 284

http://lekarski.wum.edu.pl/

 • KIERUNEK LEKARSKI Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Po uzyskaniu dyplomu i odbyciu stażu podyplomowego oraz zdaniu LEK (Lekarskiego Egzaminu Końcowego) absolwent może podjąć zatrudnienie w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, instytutach naukowo-badawczych, ośrodkach badawczo-rozwojowych oraz instytucjach zajmujących się poradnictwem i upowszechnianiem wiedzy z zakresu edukacji prozdrowotnej. Absolwent jest przygotowany do prowadzenia profesjonalnej opieki medycznej, udzielania pomocy w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, planowania, wdrażania i oceny postępowania profilaktycznego, diagnostycznego i leczniczego, a także w zakresie promocji zdrowia i edukacji prozdrowotnej.

  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia jednolite magisterskie

   

  W procesie rekrutacji na studia stacjonarne magisterskie na kierunek lekarski brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

  • Biologia
  • Chemia
  • Fizyka i astronomia, fizyka lub matematyka

  Dowiedz się więcej

Opinie (2)

Wera Ocena

Hej, szukałam szukałam i nie znalazłam odpowiedzi w miarę aktualnej więc piszę, jeżeli temat się powtórzył to z góry przepraszam :P Wybieram się na WUM na fizjoterapię II stopień. Jest ktoś kto może studiuje? Warto iść czy nie warto? Ciekawe i z sensem zajęcia? I jak egzamin wstępny, trudny? Z góry dziekuje! :D

Karo Ocena

Na II wydzielanie studiuję fizjoterapię. Generalnie nie polecam, dużo beznadziejnych przedmiotów, wiele zajęć prowadzonych jest bez sensu. Nie wiem czy to urok tej uczelni czy studiów, ale generalnie nie polecam.


STACJONARNE


Jednolite:


NIESTACJONARNE


Jednolite: