Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji

REKRUTACJA

http://www.rekrutacja.upwr.edu.pl/

tel. 71 320 10 75

e-mail: rekrutacja@upwr.edu.pl 

facebook.com/UPrekrutacja

STRONA WYDZIAŁU

http://www.aqua.up.wroc.pl/

REKRUTACJA

http://www.rekrutacja.upwr.edu.pl/

tel. 71 320 10 75

e-mail: rekrutacja@upwr.edu.pl 

facebook.com/UPrekrutacja

STRONA WYDZIAŁU

http://www.aqua.up.wroc.pl/

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe adresowane są do osób legitymujących się dyplomem studiów wyższych. Do realizacji programu studiów zatrudniamy fachowców najwyższej klasy: profesorów, doktorów oraz uprawnionych rzeczoznawców majątkowych. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami ukończenie studiów podyplomowych oraz zaliczenie praktyki daje możliwość ubiegania się o uprawnienia zawodowe w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE OŚRODKIEM JEŹDZIECKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie to zakres działań przedsiębiorstwa zmierzających do osiągnięcia zakładanych celów ekonomiczno-finansowych i społecznych, poprzez spełnianie poszczególnych funkcji, takich jak: analiza, planowanie, organizowanie, wdrażanie oraz kontrolowanie. Każda z tych funkcji musi być realizowana adekwatnie do specyfiki sektora ośrodków jeździeckich.

  Kierowanie ośrodkiem jeździeckim nie może być przypadkowe, wymaga solidnej wiedzy z zakresu zarządzania firmą oraz charakterystyki rynków docelowych i innych interesariuszy, odnośnie ich oczekiwań i potrzeb, tak aby finansowy efekt był korzystny dla właściciela ośrodka.

  Należy podkreślić, że zarządzanie ośrodkiem jeździeckim podlega analogicznym zasadom jak zarządzanie innymi przedsiębiorstwami, ale jest trudniejsze bo związane z ciągłą opieką nad końmi. Zatem dobrostan tych zwierząt musi być priorytetem we wszelkiej działalności związanej z ośrodkiem jeździeckim.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Opinie (14)

Kamil Ocena odpowiedz

Polecam w szczególności inżynierie środowiska

adef Ocena odpowiedz

Jestem na gospodarce przestrzennej na 2 roku. Pierwszy rok to co prawda dużo przedmiotów wprowadzających i tzw zapychaczy, ale wszędzie tak jest... na drugim roku już sie rozkręciło i zajęcia stały się ciekawsze.

Ada Ocena odpowiedz

Od zawsze interesowała mnie architektura... Gdy zobaczyłam, że można tutaj studiować architekturę krajobrazu to od razu się zdecydowałam i w ogóle nie żałuję. Wiele się tutaj nauczyłam.

Basia Ocena odpowiedz

Studiuję budownictwo i mimo teorii, że nie jest to kierunek dla kobiet nigdy tego nie odczułam i zawsze byłam równo traktowana, a wykładowcy mają profesjonalne podejście

Maja Ocena odpowiedz

Na geodezji jest masa zajęć praktycznych co jest wielkim plusem

wojtek Ocena odpowiedz

kierunek gospodarka wodna - zajęcia praktyczne, dobrze przygotowują do późniejszej pracy, duży nacisk na wiedzę studentów co się ceni

adrian Ocena odpowiedz

polecam wszystkim tą uczelnię. Jestem na 2. roku inżynierii środowiska i jestem bardzo zadowolony z trzymanego tu poziomu

Michał Ocena odpowiedz

Czasem występują pewne niedomówienia i zgrzyty, ale reasumując moje studiowanie tutaj to jestem bardzo zadowolony

Emil Ocena odpowiedz

Mimo poniższych mało przychylnych opinii, wykładowcy chcą współpracować ze studentami i darzą nas szacunkiem

xyz Ocena odpowiedz

niestety, ale na wszystkich kierunkach znajdują sie zapychacze... Ale ogólny poziom nauczania jest wysoki, wykładowcy widać że się przykładają

ania Ocena odpowiedz

Nie zawsze jest kolorowo, ale podsuumowując cały przebieg mojej nauki na tym Wydziale bez wątpienia zachęcam do studiowania właśnie tutaj :)

WARTO Ocena odpowiedz

Bardzo wysoki poziom nauczania, brak problemów ze znalezieniem pracy, kadra bardzo dobrze wyszokolona, JA POLECAM GORACO

Polska.. Ocena odpowiedz

Marne podejście do ludzi. My sobie, was mam głęboko. Zdarzają się wyjątki, dzięki czemu czasem jest coś ciekawego. Cały e-lerning to śmiech na sali. A przedmioty dodatkowe to strata czasu.

Studentka Ocena odpowiedz

Z mojego punktu widzenia uczelnia podchodzi bardzo obojetnie do studenta. Jest bardzo dużo zajęć które zajmują niepotrzebnie czas ze względu na to że nic nie wnoszą do programu nauczania i są zwykłymi zapychaczami. Mało przedmiotów praktycznych, dużo teoretycznych. Większość ćwiczeń to praca w domu na komputerze, na zajęciach robi się niewiele. Brak nowatorskiego podejścia do tematu.