Politechnika Opolska

Wydział Budownictwa i Architektury PO

ul. Katowicka 48

45-061 Opole

tel.  +48 77 449 8622

e-mail:  wbud@po.opole.pl

http://wb.po.opole.pl/

Wydział Budownictwa i Architektury PO

Politechnika Opolska

ul. Katowicka 48

45-061 Opole

tel.  +48 77 449 8622

e-mail:  wbud@po.opole.pl

http://wb.po.opole.pl/

 • KOSZTORYSOWANIE I ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘWZIĘCIAMI BUDOWLANYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie kosztorysowania robót budowlanych, planowania, poprzez kursy z programów komputerowych Norma Pro oraz MS Project, przedsięwzięć budowlanych i ich realizacji, budżetowania, rozliczeń finansowych oraz poznanie nowoczesnych narzędzi i technik w warsztacie menedżera.

  Studia pozwolą na zdobycie aktualnej wiedzy obejmującej najnowsze uregulowania prawne i zagadnienia ekonomiczno-finansowe dotyczące działalności przedsiębiorstw budowlanych oraz zarządzania przedsięwzięciami budowalnymi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Opolska

Opinie (6)

Dominika Ocena odpowiedz

Studiuję architekturę na trzecim roku. Egzamin wstępny z rysunku technicznego był bardzo stresujący, ale na szczęście się udało. Od gimnazjum marzyłam o studiowaniu architektury, dlatego wiedziałam, że jeśli się nie dostanę, będę załamana. Uwielbiam projektowanie architektoniczne. Jak to na politechnice ? fizyka i matematyka to podstawa, ale jeśli się przykładasz, nie ma problemu.

Ola Ocena odpowiedz

Studia na tym wydziale świetnie przygotowują do zawodu!

Kacper Ocena odpowiedz

Budownictwo na PO to super wybór!

Darek Ocena odpowiedz

Budownictwo to wieczna dziedzina, a w dodatku taka, która ciągle się rozwija i udoskonala. Studiowanie jej to sama przyjemność.

Kaja Ocena odpowiedz

Wybrałam architekturę właśnie na tej uczelni, ponieważ czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii. I nie zawiodłam się :)

Konrad Ocena odpowiedz

Architektura fantastycznie łączy różne predyspozycje. Wyobraźnie, wrażliwość, zdolności plastyczne i umiejętności organizowania, planowania, przewidywania. To naprawdę świetny kierunek, który rozwija pod wieloma kątami.