• KONSTRUKCJA I EKSPLOATACJA WSPÓŁCZESNEJ TECHNIKI UZBROJENIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Konstrukcja i eksploatacja współczesnej techniki uzbrojenia 
  Studia podyplomowe są adresowane do personelu inżynieryjno-technicznego polskiego przemysłu zbrojeniowego, zajmującego się problematyką konstrukcji, projektowania, badań oraz eksploatacji współczesnej techniki uzbrojenia.
  Kształcenie na studiach podyplomowych ma na celu nauczenie treści i umiejętności niezbędnych do realizacji zadań w zakładach przemysłu obronnego oraz instytucjach badawczo-rozwojowych, których charakter działalności wiąże się tematycznie ze współczesną techniką uzbrojenia.
  Program studiów podyplomowych zapewnia wykształcenie odpowiadające potrzebom i wymaganiom współczesnego przemysłu obronnego. Absolwenci studiów posiadają aktualną wiedzę inżynierską w zakresie konstrukcji, projektowania, eksploatacji oraz badań współczesnej techniki uzbrojenia z zakresu mechatroniki, tj. mechaniki, elektroniki i informatyki, oraz integracji tych elementów w produkcie. Program studiów podyplomowych zawiera ponadto treści związane m.in. z systemami dowodzenia, z naciskiem na systemy stosowane w wojskach przeciwlotniczych, przyrządami celowania i kierowania ogniem, procedurami pozyskiwania i wdrażania sprzętu wojskowego w Siłach Zbrojnych RP.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROCEDURY POZYSKIWANIA, WDRAŻANIA I EKSPLOATACJI SYSTEMÓW UZBROJENIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Procedury pozyskiwania, wdrażania i eksploatacji systemów uzbrojenia
  Studia podyplomowe są adresowane do specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem, wdrażaniem i eksploatacją współczesnej techniki uzbrojenia.
  Studia mają na celu kształcenie w zakresie nowej wiedzy i umiejętności oraz pogłębienie nabytej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych żołnierzy zawodowych Sił Zbrojnych RP, przewidzianych do pracy na stanowiskach związanych się pozyskiwaniem, wdrażaniem i eksploatacją systemów uzbrojenia w Siłach Zbrojnych RP. Dotyczy to zwłaszcza oficerów uzbrojenia w jednostkach wojskowych oraz komórkach organizacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej, w tym m.in. pełniących funkcję Gestora i Centralnego Organu Logistycznego (COL).

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAAWANSOWANE TECHNIKI KOMPUTEROWE W PRAKTYCE MECHANICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe są adresowane do absolwentów studiów drugiego stopnia, wykorzystujących w swojej pracy nowoczesne techniki komputerowe, zajmujących się problematyką konstrukcji, projektowania, wytwarzania, badania oraz eksploatacji części maszyn.
  Kształcenie na studiach podyplomowych ma na celu nauczenie treści i umiejętności, które są obecnie niezbędne podczas realizacji zadań w zakładach przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, obronnego, precyzyjnego itd. oraz instytucjach badawczo-rozwojowych.
  Program studiów podyplomowych zapewnia poszerzenie wiedzy odpowiadające potrzebom i wymaganiom współczesnego przemysłu. Absolwenci studiów uzyskują aktualną wiedzę w zakresie konstrukcji i projektowania elementów z zastosowaniem nowoczesnych systemów komputerowych, zaawansowanych badań materiałów inżynierskich, technik pomiarowych, opracowywania procesów technologicznych z wykorzystaniem m. in. obrabiarek sterowanych numerycznie i robotów, a także eksploatacji maszyn.
  Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wystawione przez Wojskową Akademię Techniczną im. Jarosława Dąbrowskiego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE W LOTNICTWIE ORAZ ZABEZPIECZENIE DZIAŁAŃ LOTNICZYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w lotnictwie oraz zabezpieczenie działań lotniczych
  Studia dedykowane są dla specjalistów zajmujących się problematyką konstrukcji, technologii i produkcji współczesnych silników lotniczych oraz zagadnieniami technicznych systemów nadzorowania procesów serwisowania, użytkowania i remontów takich silników.
  Starannie dobrany program studiów zapewnia wykształcenie, odpowiadające potrzebom i wymaganiom współczesnego przemysłu lotniczego oraz innych przemysłów o wysokim nasyceniu nowoczesną technologią. Spełnia również podstawowe wymagania linii i firm lotniczych w zakresie znajomości procesu eksploatacji statków powietrznych oraz daje współczesną wiedzę z zakresu napędów lotniczych niezbędną w ośrodkach naukowych zajmujących się badaniami, projektowaniem, konstruowaniem i użytkowaniem statków powietrznych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

Opinie (5)

Karina Ocena odpowiedz

Najlepsze 5 lat mojego życia. Spędziłam tu cudowny czas, poznałam niesamowitych ludzi, a co ważne wyniosłam bardzo dużo cennej wiedzy, z której korzystam w moim obecnym zawodzie.

M.T Ocena odpowiedz

Zaszczytem jest mówienie na jakiej uczelni studiuje, a jak odpowiadam na pytanie na jakim wydziale to już w ogóle duma mnie rozpiera :D

Olek Ocena odpowiedz

Zajęcia mega ciekawe. Prowadzący są bardzo pomocni i otwarci

Dara Ocena odpowiedz

Najlepszy wydział na najlepszej uczelni w Warszawie !

Lea Ocena odpowiedz

Kierunek studiów, który wybrałam jest bardzo interesujący. Wykładowcy potrafią zainteresować tematem, którego nigdy nie uważałam za ciekawy. Polecam