Uniwersytet Zielonogórski

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ

al. Prof. Z. Szafrana 1,

65-516 Zielona Góra

Tel.: (+48 68) 328 26 39

Fax:  (+48 68) 328 47 23

e-mail: sekretariat@wils.uz.zgora.pl

www.wbais.uz.zgora.pl

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ

Uniwersytet Zielonogórski

al. Prof. Z. Szafrana 1,

65-516 Zielona Góra

Tel.: (+48 68) 328 26 39

Fax:  (+48 68) 328 47 23

e-mail: sekretariat@wils.uz.zgora.pl

www.wbais.uz.zgora.pl

 • STOSOWANIE EUROKODÓW W BUDOWNICTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe “Stosowanie eurokodów w budownictwie” są adresowane do zainteresowanych stosowaniem w codziennej praktyce projektowej norm europejskich, potocznie zwanych eurokodami oraz do inżynierów budowlanych (ewentualnie inżynierów specjalności pokrewnych) pracujących w projektowaniu, wykonawstwie, nadzorze konstrukcji budowlanych i jako kadra dydaktyczna na kierunku budownictwo.

  Celem kształcenia w ramach studiów podyplomowych Stosowanie eurokodów w budownictwie – jest przygotowanie słuchaczy do rozwiązywania problemów związanych z umiejętności projektowania zgodnie z normami Eurokodu na danym profilu. Absolwenci studiów będą świadomi złożoności analizowanych praktycznych problemów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem podyplomowych studiów „Gospodarka nieruchomościami” jest wykształcenie specjalistów z zakresu zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie oraz wyceny nieruchomości, którzy po odbyciu wymaganej praktyki zawodowej będą przygotowani do egzaminów kwalifikacyjnych i samodzielnego wykonywania tych zawodów.

  Studia ściśle łączą wiedzę prawniczą, techniczną, ekonomiczną oraz menedżerską i społeczno-psychologiczną, niezbędną do odbycia praktyki, a następnie do efektywnego wykonywania tych zawodów na wolnym rynku.

  Program studiów zgodny jest z aktualnie obowiązującymi minimalnymi wymaganiami programowymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 07.06.2010 r. Organizator przedmiotowych studiów zapewnia wszystkim absolwentom możliwość niezwłocznego podjęcia praktyki zawodowej. Studia przeznaczone są dla osób z wykształceniem wyższym, które zajmują się lub w przyszłości planują zajmować się wyceną nieruchomości, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zarządzaniem nieruchomościami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Zielonogórski

Opinie (3)

Filip Ocena odpowiedz

Choć jeszcze tego nie doświadczyłem to jestem pewien, że projektowanie ulic, domów, miast to nieprawdopodobne uczucie, którego nie można porównać do innych. Marzy mi się zaprojektowanie jakiegoś znaczącego budynku, a potem mijanie go podczas zwykłego spaceru. Czyż to nie cudowne? Właśnie dla takich marzeń studiuję Architekturę na Uniwersytecie w Zielonej Górze.

Ada Ocena odpowiedz

Dużo matematyki i fizyki. Kierunki techniczne to jednak nie tylko wyliczenia, to też dużo koncepcji twórczych... Zawsze miałam dużo pomysłów, a na Uniwersytecie Zielonogórskim mogę je dopracowywać, a nawet realizować podczas projektów czy praktyk. Polecam!

Artur Ocena odpowiedz

Budownictwo to dziedzina, która zawsze będzie się rozwijać. Dlatego jest świetną inwestycją, a także motorem do ciągłego kształcenia i badania nowych zagadnień. Studiuję na Uniwersytecie Zielonogórskim, bo tutaj znalazłem specjalność, która najbardziej mnie interesuje, czyli Efektywność energetyczna w budownictwie.