ul. Prof. S.Kaliskiego 7

85-796 Bydgoszcz

Telefon: (052) 340-85-00

Faks: (052) 340-80-55

Email: dzwbiis@utp.edu.pl

http://wbaiis.utp.edu.pl/

ul. Prof. S.Kaliskiego 7

85-796 Bydgoszcz

Telefon: (052) 340-85-00

Faks: (052) 340-80-55

Email: dzwbiis@utp.edu.pl

http://wbaiis.utp.edu.pl/

 • BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE I PASYWNE, CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW I LOKALI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  CEL STUDIÓW

  Ukończenie studiów uprawnia do samodzielnego sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową. Taki dokument wymagany jest przy budowie, sprzedaży i wynajmie budynków i mieszkań od 1 stycznia 2009 r.

  DLA KOGO STUDIA PODYPLOMOWE?

  Kandydaci muszą posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich lub studiów inżynierskich na kierunkach: architektura, budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LIKWIDACJA SZKÓD MAJĄTKOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  CEL STUDIÓW

  Kończąc kierunek Likwidacja szkód majątkowych zdobędziesz wiedzę i kompetencje, które pozwolą Ci na podjęcie zatrudnienia w charakterze rzeczoznawcy terenowego w Towarzystwach Ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Podstawowym celem studiów jest podniesienie kwalifikacji zawodowych i wykształcenie kadry specjalistów – pracowników branży ubezpieczeniowej.

  DLA KOGO STUDIA PODYPLOMOWE?

  Studia kierowane są do obecnych i przyszłych pracowników zakładów ubezpieczeń, chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie szkód majątkowych. Ofertę kierujemy także do pośredników ubezpieczeniowych, likwidatorów szkód, rzeczoznawców oraz pracowników instytucji rynku ubezpieczeniowego.

  Kandydaci muszą posiadać dyplom ukończenie studiów pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku budownictwo, architektura, geodezja i kartografia, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna, ekonomia i zarządzanie lub kierunków pokrewnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Opinie (4)

marta Ocena odpowiedz

UTP to ceniona uczelnia, przede wszystkim za świetnych wykładowców oraz różnorodność specjalności. Po prostu, polecam

wojtek Ocena odpowiedz

Zawsze interesowało mnie budowanie, stawianie budynków, rewitalizacja. Będąc dzieckiem zastanawiałem się jak to jest możliwe, że wznosi coraz wyższe wieżowce i wiatr ich nie zdmuchnie. Na wszystkie pytania, nawet te najbardziej dziecinne teraz otrzymuję odpowiedź. Budownictwo to studia dla ciekawych.

julka Ocena odpowiedz

Od dawna chciałam studiować Architekturę wnętrz, ale zależało mi na rozwijaniu różnych umiejętności, zarówno tych o charakterze artystycznym, jak i technicznym. Idealny program nauczania znalazłam na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym i śmiało mogę powiedzieć, że jest to uczelnia numer 1

paweł Ocena odpowiedz

Architektura to ciężki kierunek, nie ma się co oszukiwać. Nie jest to rysowanie domów i kamienic, a potem zastanawianie się jak to powstanie. Architektura to bardzo wymagające studia, chociażby z tego faktu, że zawód jest obarczony olbrzymią odpowiedzialnością. I może także dlatego ? że jest tak wymagający ? jest taki fajny i daje mnóstwo satysfakcji