pl. Orła Białego 2

70-562 Szczecin

Telefon 664 080 174, 664 080 238

marta.oblegor@akademiasztuki.eu

https://akademiasztuki.eu/ksw

pl. Orła Białego 2

70-562 Szczecin

Telefon 664 080 174, 664 080 238

marta.oblegor@akademiasztuki.eu

https://akademiasztuki.eu/ksw

 • SZTUKA MEDIÓW Stopień: I II REKRUTACJA

  KIERUNEK: Sztuka mediów

  Specjalności:

  - Sztuka mediów i animacja

  Studia przygotowują do pracy w środowisku nowych mediów. Studenci tego kierunku przygotowywani są do twórczej pracy na rynku sztuki i uzyskują wyjątkowe umiejętności praktyczne wysoko cenione przez pracodawców z branży kreatywnej. Zdobywają umiejętność samodzielnej aktywności twórczej pod okiem wybitnych pedagogów i artystów. Nauka jest ukierunkowana przede wszystkim na rozwinięcie umiejętności pracy z wybranymi przez studentów rodzajami mediów, a także samodzielnego przygotowania i prowadzenia projektów oraz organizacji pracy zespołowej.

  - Fotografia

  Studia przygotowują do pracy w zawodach związanych z fotografią traktowaną z jednej strony jako rzemiosło, z drugiej jako gałąź sztuki współczesnej. Studenci i studentki pracują pod kierunkiem wybitnych fotografów, fotografek, artystów i artystek, w profesjonalnie wyposażonych studiach fotograficznych. Nacisk kładziony jest na uzyskanie samodzielności twórczej oraz umiejętności przygotowania i prowadzenia projektów, również organizacji pracy zespołowej. Kształcimy w zakresie fotografii dokumentalnej, kreacyjnej, analogowej, produktowej, studyjnej i fotoreportażu.

  - Film eksperymentalny

  Studia przygotowują do pracy w zawodach filmowca przy szczególnym uwzględnieniu nowatorskiego i eksperymentalnego podejścia do obrazu ruchomego. Podczas studiów studenci zdobywają wiedzę praktyczną oraz teoretyczną z obszaru kina eksperymentalnego. Realizują ćwiczenia praktyczne, które wprowadzają ich w zawody filmowca-eksperymentatora. Zajęcia prowadzone są przez wybitnych specjalistów. Kształcimy w zakresie filmu eksperymentalnego, realizacji obrazu w technologii VR, realizacji obrazu filmowego a także procesu realizacji filmu (scenariusz, dokumentacja, plan zdjęciowy, postprodukcja)

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia I stopnia

   

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Sztuka mediów brany jest wynik egzaminu wstępnego.

  Szczegółowe informacje:

  Dowiedz się więcej

   


   


  Studia II stopnia

   

  Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Sztuka mediów jest wynik egzaminu wstępnego.

  Szczegółowe informacje:

   

  Dowiedz się więcej

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: