• TECHNOLOGIA BIM W PROJEKTOWANIU I REALIZACJI INWESTYCJI BUDOWLANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    Głównym celem studiów jest propagowanie idei projektowania, realizacji inwestycji oraz zarządzania obiektami z wykorzystaniem technologii BIM. Absolwent, który ukończy studia posiądzie wiedzę i umiejętności niezbędne do odpowiedniego określenia wymagań zamawiającego, zaplanowania przepływu informacji w procesie projektowania i realizacji inwestycji, przeprowadzenia procesu modelowania (3D, parametryczne, na podstawie chmury punktów, instalacje), pracy zespołowej i współpracy międzybranżowej, wykrywania kolizji, wymiarowania i detalowania konstrukcji, opracowania dokumentacji rysunkowej i zestawień, przedmiarowania i kalkulacji kosztów (5D), opracowania harmonogramów (4D), wykonywania analiz energetycznych i środowiskowych (6D), wykorzystania modeli w procesie zarządzania obiektem (7D). Nabędzie on także kompetencje społeczne związane z tworzeniem i utrzymywaniem właściwych relacji w środowisku zawodowym i życiu prywatnym.

    Dowiedz się więcej

    WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

Trzymajcie się tam na tej politechnice Ocena odpowiedz

Trzeba mieć naprawdę dobrą psychikę żeby wytrzymać na wydziale budownictwa architektury i inzynierii środowiska, bardzo dużo osób odpada w trakcie studiów..poziom jest naprawdę wysoki.. po 4 latach zostaje tylko garstka osób. Nie każdy wykładowca zasługuje na pochwały...są też tacy którzy nie wiem co tam jeszcze robią..

Marcelina Ocena odpowiedz

Studiuje na kierunku Inżynieria Środowiska już 3 rok. Zostanę tu na studia drugiego stopnia

Justyna Ocena odpowiedz

Polecam Architekturę, bardzo ciekawe zajęcia, trochę za dużo teorii, ale jest ok

Olga Ocena odpowiedz

bardzo dobra organizacja wydziału, szybka informacja w razie odwołania zajęć- co bardzo ważne dla osób pracujących

Nina Ocena odpowiedz

Polecam wszystkim :-)