Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

Wydział Nauk Medycznych i Technicznych KANS w Jeleniej Górze

ul. Lwówecka 18, Budynek 3

58 - 506 Jelenia Góra

tel. (075) 645 33 32

e-mail: dziekanatwnmit@kans.pl

Wydział Nauk Medycznych i Technicznych KANS w Jeleniej Górze

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

ul. Lwówecka 18, Budynek 3

58 - 506 Jelenia Góra

tel. (075) 645 33 32

e-mail: dziekanatwnmit@kans.pl

 • DIETETYKA PRENATALNA I PEDIATRYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dla kogo?

  Studia przeznaczone są dla osób posiadających tytuł zawodowy magistra i /lub licencjata z zakresu: dietetyki, pielęgniarstwa, fizjoterapii, wychowania fizycznego, zdrowia publicznego, biotechnologii, technologii żywności i żywienia człowieka, biologii, chemii lub posiadających dyplom lekarza medycyny. W przypadku absolwentów innych kierunków kandydatury będą rozpatrywane indywidualnie.

  Ukończenie studiów pozwoli na twórcze rozwijanie nabytych zdolności i umiejętności analitycznych oraz przywódczych w celu bardziej efektywnego funkcjonowania w roli osób dbających o zdrowie kobiet w ciąży oraz dzieci na różnych etapach rozwoju. Absolwenci studiów wyróżniać się będą kompetencjami obejmującymi rzetelną wiedzę i umiejętności z zakresu dietetyki prenatalnej i pediatrycznej.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRAWO W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu przekazanie i ugruntowanie wiedzy w zakresie przepisów prawa ochrony zdrowia. Studia umożliwią uczestnikom zapoznanie się z zagadnieniami z zakresu podstaw prawa i dziedzin, które są niezbędne do odpowiedniego zrozumienia, interpretacji i zastosowania przepisów prawa związanych z ochroną zdrowia.

  Absolwenci posiądą wiedzę z zakresu prawa farmaceutycznego i przepisów związanych z ochroną zdrowia psychicznego człowieka, organizacji systemu ochrony zdrowia z Polsce i Unii Europejskiej, zasad wykonywania zawodów medycznych, odpowiedzialności zawodowej osób wykonujących zawody medyczne, praw i obowiązków pacjentów, etyki w zawodach medycznych, zasad prowadzenia i udostępniania dokumentacji medycznej, prawnych aspektów promocji zdrowia oraz edukacji prozdrowotnej,  a także wybranych aspektów bioetyki, co pozwoli absolwentom uzyskać umiejętność organizowania działalności medycznej w sposób zapewniający bezpieczeństwo tak pacjentów i personelu medycznego.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)