• RESOCJALIZACJA Stopień: I

    Specjalności

    Studia I stopnia stacjonarne

    • Resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną

    Studia I stopnia niestacjonarne

    • Resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną

Opinie (14)

K. Ocena

Jeżeli ktoś chce to może wynieść wiele ze studiowania tutaj. Ja osobiście polecam wszystkim, którzy chcą iść na resocjalizację.

Berni Ocena

Jeżeli tylko ktoś czuje, że chciałby pracować w takim zawodzie to polecam. Są ludzie, którzy narzekają, ale sami mówią, że i tak nie widzą swojej przyszłości w takiej pracy?! pytanie po co wybierali taki kierunek. Ja osobiście jestem zadowolona ze swojego wyboru i na pewno go nie żałuje.

Maciek Ocena

Studia średnio ciekawe, ale wiele można się nauczyć ;-)

Kamil Ocena

Jak na każdym kierunku są nudne i ciekawe przedmioty i sądzę, że tyczy się to większości uczelni. Można zrobić ciekawe praktyki, np w świetlicach środowiskowych, domu poprawczym itp.

Patrycja Ocena

Przede wszystkim do pracy w takim zawodzie trzeba posiadać szczególne predyspozycje psychologiczne, dlatego warto przemyśleć sprawę przed wyborem. Ja osobiście jestem zadowolona bo zawsze marzyłam o takich studiach.

Ala Ocena

Czy jest ciężko, to zależy czy chcesz naprawdę się czegoś nauczyć czy tylko zdać. Pracę można znaleźć, ale warto w między czasie się doszkalać.

Dominika Ocena

na pierwszym roku zajęcia dosyć nudne, wykłady typu filozofia, dalej zajęcia są już coraz ciekawsze-związane z zawodem. Jak ktoś czerpie radość z pomagania innym to jak najbardziej są to studia dla niego.

Elwira Ocena

Polecam, jestem na 3 roku, prace znalazłam już rok temu w zawodzie

Daria Ocena

Bardzo ciekawe zajęcia praktyczne, dużo projektów itd., miła atmosfera, z czystą przyjemnością chodzę na wszystkie zajęcia.

Justyana Ocena

Jestem bardzo mile zaskoczona całymi studiami :)

Kornelia Ocena

Ciekawe możliwości praktyk, co daje duży pogląd na praktykę w zawodzie, za to bardzo duży plus dla samego kierunku.

Maciek Ocena

Ciekawe przedmioty, które są prowadzone przez profesjonalnych i zaangażowanych wykładowców

Olia Ocena

Polecam, dużym plusem jak dla mnie jest uprawnienie pedagogiczne, które dają studia.

Magda Ocena

Jestem studentka Resocjalizacji od dwóch lat i bardzo polecam, szczególnie osobom, które są zainteresowane np. pracą w służbach więziennych