POLECANE DLA CIEBIE

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ SGGW

Kierunki studiów: weterynaria, veterinary medicine Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT UWM

Kierunki studiów: zootechnika, zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii, ichtiologia i akwakultura, biogospodarka rybacka Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UP w Poznaniu

ul. Wojska Polskiego 28

60-637 Poznań

tel./fax. +48 61 848 7086

http://www1.up.poznan.pl/animal/

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UP w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

enigma Ocena odpowiedz

5!

Natalia Ocena odpowiedz

Polecam z czystym sercem każdemu zainteresowanemu! Super wydział, wykładowcy mili, uprzejmi i pomocni - nie spotkałam się z wymienionymi wcześniej przez użytkowniczkę Katarzynę zachowaniami z ich strony. Wiedza teoretyczna idzie w parze z praktyką. Polecam!!!

wet Ocena odpowiedz

A ja totalnie nie zgadzam się z tą opinią. W trakcie studiów zdobyłam wiedzę praktyczną i teoretyczną, poznałam wspaniałych ludzi! A dodatkowo - w przyjemnej atmosferze. Nikt nigdy nie potraktował mnie z pogardą. Wykładowcy zawsze byli pomocni. Polecam każdemu !

Katarzyna Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Uczelnia i wydział są otwarte na studentów, gdy wie się z kim porozmawiać lub załatwić jakieś sprawy z reguły idzie bez problemu, są również możliwości rozwoju (zwłaszcza fajne opcje praktyk zagranicznych, staży, ERASMUS itd). Kadra jest bez dwóch zdań wykwalifikowana, każdy zna się na tym co robi. I tu moja lista zalet się kończy. To co najbardziej zraziło mnie do tego wydziału to podejście większości (tu zaznaczam: nie wszystkich!) wykładowców do studentów. Nieustannie spotykałam się z nonszalancją, ignorancją czy zwyczajnym 'popychaniem' studenta bazując na założeniu "ja jestem AŻ Profesorem/Doktorem/Doktorantem, a student to TYLKO student i nie zasługuje na szacunek". Bardzo mocno to odczuwałam, zwłaszcza że wcześniej studiowałam na innej państwowej uczelni gdzie kadra odnosiła się do studentów z dużym szacunkiem już od pierwszego roku studiów. Zdarzyło się również, że jeden z prowadzących przeklinał na zajęciach i oblewał "po złości" dobrze zrobione prace, co uważam za niedopuszczalne. Na koniec podkreślę, że w trakcie studiów miałam dobre wyniki więc ten komentarz nie jest moją osobistą 'zemstą' za oblanie egzaminu czy roku.

Zenon Martyniuk W odpowiedzi do: Katarzyna odpowiedz

To Ty nie wiesz że student jest zawsze na końcu - nie rozumie Twojej opinii - czego się spodziewałaś czerwonych dywanów ?? Ty masz się uczyć i zapierdzielać studia mają Cię przygotować do pracy w przyszłości gdzie też się nie będą patyczkować z Tobą