• PRAWO Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku Prawo oparte są na innowacyjnym programie kształcenia. Studenci mają możliwość zdobywania wiedzy na podstawie pracy z tzw. case study, dzięki czemu uczą się przekładać wiedzę teoretyczną na praktyczną płaszczyznę. Podejmując naukę na Społecznej Akademii Nauk wybierasz również szansę na uzyskanie niezbędnej wiedzy od wykładowców, którzy przez lata praktyki budowali swoje doświadczenie zawodowe.

  dowiedz się więcej

  wymagania rekrutacyjne

   

  Studia jednolite
   

  Na pierwszy rok studiów zostają przyjęte osoby, które osobiście dostarczą komplet wymaganych dokumentów w trakcie trwania naboru. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Na studia można się wstępnie zapisać, wypełniając elektroniczny formularz dostępny na stronie Rekrutacja on-line.

  Nabór na wszystkie kierunki studiów na rok akademicki 2020/2021  do 30 września 2020 roku. Uruchomienie danego kierunku studiów uwarunkowane jest zgłoszeniem się odpowiedniej liczby osób.

   
   

Opinie (1)

student Ocena

Gdy oznajmiłam swoim znajomym, że wybieram się na studia prawnicze jedni mi gorąco gratulowali, a drudzy dziwili się mówiąc, że to takie straszne studia i na pewno zrezygnuję z nich już po pierwszym roku. Zdecydowanie nie mieli racji. Studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie to bardzo inspirujący proces, który oprócz przekazywania wiedzy, rodzi w studencie pewność siebie i wiarę w osiągnięcie sukcesu


STACJONARNE


Jednolite:


NIESTACJONARNE


Jednolite: