Polecane dla Ciebie

Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Grupa kierunku

Studia i kierunki

Filtrowanie

Kierunki studiów - Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu: znaleziono ×

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów

Kierunki studiów podyplomowych - Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu: znaleziono ×

Grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zadaj pytanie×

Wasze pytania:

Nikt jeszcze nie zadał pytania tej uczelni.

Opinie (7)

student Ocena odpowiedz

Nie polecam tej uczelni i mam jedną radę lepiej tam nie iść. Fatalna organizacja, traktowanie studentów jak bankomatów. Wykładowcy z umedu i uwr jedynie trzymają poziom. Wieczne problemy z indeksami, które są nadal papierowe i trzeba jeździć w swoim prywatnym czasie i prosić o oceny. Czesne bardzo wysokie a nie przekłada się na jakość kształcenia. Zajęcia praktyczne, które były bardzo ważne przepadły z powodu pandemii i nie zostały później odrobione. Pójście na tą uczelnie to marnowanie czasu i pieniędzy.

Absolwentka Ocena odpowiedz

Ukończyłam studia podyplomowe na NWSM ale to, co się dzieje na egzaminie licencjackim przechodzi ludzkie pojęcie!!! Zdawalność na poziomie zaledwie 20%... SKANDAL!!! Trzy lata ciężkiej nauki i teraz nagle okazuje się, że nie potrafią?!!! Dziwna sprawa... Myślę że świadczy to odpowiednio o uczelni, braku kompetencji i zwykłej chciwości... Szkoda tylko studentów, ich czasu, energii i pieniędzy...

Paweł Ocena odpowiedz

Wysoki poziom nauczania, świetna kadra, przyjaźni ludzie. Nie zrażajcie się ilością nauki, na prawdę warto poświęcić swój czas, bo to procentuje. Nic dodać, nic ująć. Polecam tą uczelnię.

Julia Ocena odpowiedz

Jestem po skończonych studiach licencjackich, na kierunku kosmetologia. Osobiście jestem bardzo zadowolona i zainteresowana kontynuowaniem nauki na studiach magisterskich. Serdecznie polecam Uczelnie, zajęcia są ciekawe i jest sporo praktyk co pomaga do przygotowania się do zawodu. Kadra która prowadzi zajęcia jest wymagająca ale to też uważam za plus bo więcej można się nauczyć.

Klaudia Ocena odpowiedz

Jestem po licencjacie z dietetyki na tej uczelni i z perspektywy czasu mogę polecić. Mam swoją małą działalność i chciałam zatrudnić pomoc po dietetyce i okazuje się, że poziom na innych uczelniach jest dużo niższy niż ten który ja wyniosłam. Chociaż nie wykluczam, że to może być kwestia podejścia do studiów. Dlatego mogę polecić uczelnie. Wyposażyła mnie w niezbędna w tym zawodzie wiedze

Absolwentka Ocena odpowiedz

Szkoła to jeden wielki niewypał. To czego nauczono nas na zajęciach praktycznych z kosmetologii można by było się nauczyć podczas intensywnego weekendowego kursu. Sprzęt przestarzały i w większości przypadków niedziałający. Niektórzy prowadzący byli naprawdę kompetentni, ale wiedza którą przekazali ma się nijak do wiedzy potrzebnej do wykonywania zawodu kosmetologa. W większości wykładowcy uważają się za bóstwa, a studentów mają za zło konieczne. Bardzo żałuję, że wybrałam tą uczelnię. Zbyt późno się zorientowałam, że nic przydatnego mnie nie nauczą, a szkoda mi było rezygnować ze względu na poniesione koszty. Czesne jest bardzo wysokie i zdecydowanie nieadekwatne do wiedzy i umiejętności, które się otrzymuje w zamian. Szczerze odradzam wszystkim studia w tej szkole. Tym bardziej że egzamin końcowy zarówno praktyczny jak i teoretyczny jest bardzo trudny. Trzeba się dobrze przyłożyć by go w ogóle zdać. Nie zdarza się żeby wszyscy zdali. Zdaje mniejszość i to jeszcze na kiepskie oceny.

Wkurzona Ocena odpowiedz

Nie polecam nikomu tej pseudo uczelni. Szkoda czasu i pieniędzy. A na koniec potraktują Cię jak śmiecia. Zdawalność egzaminu licencjackiego to jakaś porażka. Najlepsi studenci uzyskują dyplom z oceną....DOSTATECZNĄ !!! Większość nie uzyskuje tytułu licencjata i nie ma możliwości pracy w zawodzie oraz kontynuacji kształcenia na studiach magisterskich. Omijajcie tę uczelnię szerokim łukiem.