Praca i szkolenia - oferty pracy i szkoleń

Praca i szkolenia - oferty pracy i szkoleń

Kierunek Praktyki i staże Łódź

Praktyki i staże Łódź

Czym są praktyki i staże? Jest to czas jaki spędzasz na wykonywaniu obowiązków, które pomogą Ci odnaleźć się w zawodzie, jaki sobie obrałeś. Czas spędzony w firmach partnerskich daje Ci unikalną szansę na praktyczny rozwój wiedzy teoretycznej, zdobytej podczas nauki. Firmy na terenie miasta Łodzi i okolic, oferują płatne i bezpłatne praktyki podczas których zobaczysz, jak funkcjonuje instytucje. Aktualnej ofert możesz szukać na stronach internetowych firm, studenckich biurach kariery oraz portalach takich jak otouczelni.pl, gdzie w jednym miejscu zebrane są oferty wszystkich przedsiębiorstw. Na terenie Łodzi praktyki studenckie możesz odbyć w firmie B/S/H, TomTom, Procter & Gamble czy ABB. Studenci poszukiwani są we wszystkich działach od BHP, przez IT, logistykę, administrację, po human resources. Przygotowanie praktyczne zdobyte podczas przeszkolenia daje Ci punkty dodatkowe podczas rozmów kwalifikacyjnych. Czas jaki spędzisz w firmie waha się od 1 nawet do 9 miesięcy. Praktyki często przeradzają się w stałą pracę.
Kierunek Praktyki i staże w Warszawie

Praktyki i staże w Warszawie

Gdzie rozwinąć umiejętności w trakcie studiów. Podczas praktyk i staży w Warszawie w takich firmach jak: Accenture, przedsiębiorstwie outsourcingowym i konsultingowym w dziedzinie zarządzania i wysokich technologii czy Procter & Gamble, lider w produkcji i dystrybucji kosmetyków i środków higieny osobistej. Kolejnym przedsiębiorstwem otwartym na współpracę z warszawskim studentem jest ABB działające w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka; zajmująca się m.in. produkcją stacji i systemów elektroenergetycznych oraz aparatur rozdzielczych wysokich, średnich i niskich napięć. Płatne warszawskie praktyki odbędziesz również w B/S/H największym przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego. Czas odbywania praktyk waha się od 9 do 12 miesięcy. W tym czasie nauczysz jak prawidłowo kierować zespołem, posiądziesz umiejętności analityczne, identyfikowanie nowych kanałów dotarcia do klienta. Będziesz częścią doświadczonego zespołu, gotowego odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Uczestniczyć będziesz w procesie rekrutacji na wszystkich jego etapach oraz wspierać będziesz codzienną pracę rekrutów
Kierunek Praktyki i staże w Gdańsku

Praktyki i staże w Gdańsku

Podczas praktyk i staży w Gdańsku i Gdyni będziesz miał przed sobą jasno postawione zadania i konkretny czas na ich realizację. Pomoże Ci to w rozwinięciu umiejętności pracy pod presją czasu oraz w grupie. Ponadto praktyki to odpowiedni czas aby doszlifować swoją komunikatywność, odpowiedzialności oraz samodzielności. Zadania zlecane praktykantom dotycząc analizy obszaru, rynku lub produktu, szczegółowego wyszukiwania informacji, tworzenia raportów i dokumentów administracyjnych na użytek działu w jakim odbywają się praktyki w Gdańsku i Gdyni. Czas spędzony w siedzibie firmie waha się od 24 do 40 godzin tygodniowo, a współpraca ta może potrwać od czterech tygodni do dwunastu miesięcy. Elastyczny czas pracy nie jest jedynym plusem odbywania praktyk w Gdyni czy Gdańsku. Kolejnym atutem takiej współpracy jest fakt, że w części przypadków jest ona płatna, co pozwala studentom i absolwentom na niezależność finansową. Informacji o aktualnych ofertach praktyk możesz szukać na stronie otouczelnie.pl, gdzie w jednym miejscu znajdują się oferty z całej Polski.
Kierunek Praktyki i staże w Krakowie

Praktyki i staże w Krakowie

Praktyki i staże w Krakowie to nie tylko zdobycie kolejnego wpisu w CV, ale również nawiązanie kontaktów biznesowych, poznanie struktury firmy oraz sposobu w jaki się tam pracuje. Jest to czas który w pełni wykorzystujesz na poznanie struktury firmy, organizacji pracy oraz pogłębienia relacji z innymi współpracownikami. W Krakowie praktyki studenckie możesz odbyć w przedsiębiorstwach które zajmują się energetyką i automatyką. Taką firmą jest ABB, która aktywnie działa w wielu gałęziach przemysłu, działa m.in. w sektorach energetycznym, wydobywczym, morskim, paliwowym, transportowym oraz przetwórstwa minerałów. Możesz tam odbyć praktyki z zakresu human resources, projektowania graficznego, zarządzania zasobami oraz w branży IT. Kolejnym miejscem prostudenckim w Krakowie jest accenture, globalna firma świadcząca usługi z zakresu doradztwa, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Od pierwszych dni jesteś pod opieką managerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą Ci rozwiązać nurtujące problemy i służą radą w każdej sytuacji. Dzięki praktykom dowiesz się jak rzeczywiście wygląda taka praca oraz czy nadal chcesz się rozwijać w danej branży.
Kierunek Praktyki i staże we Wrocławiu

Praktyki i staże we Wrocławiu

Praktyki i staże są wartościową formą zdobywania przez młodych ludzi pierwszych szlifów zawodowych i dają możliwość wniesienia do firmy świeżego spojrzenia oraz nowatorskich poglądów. Dlatego coraz więcej młodych decyduje się na nieobowiązkowe praktyki w trakcie studiów. Firmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniu studentów stale poszerzają ofertę płatnej współpracy. Jednym z przedsiębiorstw w których rozpocząć możesz swoją karierę, właśnie przez praktyki jest B/S/H. Lider produkcji i dystrybucji sprzętu gospodarstwa domowego takich marek jak Bosch, Siemens Gaggenau i Zelmer ułatwiającego życie każdego dnia. Praktykanci poszukiwani są w niemal wszystkich działach od produkcji po administrację. Doświadczenie zdobyte podczas takiej współpracy nie tylko wzbogaci Twoje CV, ale przede wszystkim zwiększy Twoje szanse podczas rozmów kwalifikacyjnych. Pamiętaj, że każdy pracodawca szuka doświadczonych pracowników, którzy pomogą mu w realizacji celów a praktyki studenckie to wielka szansa do zdobycia tego rodzaju doświadczenia.
Kierunek Praktyki i staże w Katowicach

Praktyki i staże w Katowicach

Praktyki i staże w Katowicach i Gliwicach trwają, w zależności od firmy z którą chcesz podjąć współpracę, od miesiąca do roku. Na rynku odnajdziesz oferty dotyczące praktyk płatnych oraz bezpłatnych. Od Ciebie zależny na które z nich się zdecydujesz. Praktyki w Katowicach i Gliwicach możesz odbyć w przedsiębiorstwach które działają we wszystkich branżach. Stawiają one na rozwijanie komunikatywności, zarządzania czasem i priorytetami, orientacji na cele, innowacyjności, umiejętności pracy w grupie czy pracy pod presją stresu. Praca w znanych i dobrze prosperujących firmach umożliwia Ci pogłębienie wiedzy z zakresu administracji i prawa, zarządzania personelem oraz najnowszych technologii wykorzystywanych w produkcji. Twoje wykształcenie nie definiuje działu w jakim możesz odbywać praktyki w Katowicach i Gliwicach . Firmy z chęcią przyjmują studentów, którym umożliwiają rozwój na dowolnej płaszczyźnie działalności. Gdy zdecydujesz się na współpracę z działem IT, jednym w Twoich obowiązków będzie administracja sieci i poczty przedsiębiorstwa oraz nadzór nad prawidłowym działaniem sieci na terenie przedsiębiorstwa.
Kierunek Praktyki i staże w Poznaniu

Praktyki i staże w Poznaniu

Praktyki i staże w Poznaniu, to niepowtarzalna szansa na zdobycie cennego doświadczenia. Od Ciebie i Twojego wykształcenia zależy, pod skrzydłami jakiej firmy zdecydujesz się zdobywać swoje pierwsze zawodowe doświadczenie. Wybór poznańskich praktyk jest szeroki, dlatego też o współpracę mogą starać się studenci i absolwenci wszystkich kierunków uczelni humanistycznych, jak technicznych. W Poznaniu możesz zdecydować się na płatne lub bezpłatne praktyki, które trwają od miesiąca, nawet do roku. Każda tak podjęta współpraca może przerodzić się w długoterminową współpracę. Podczas poznańskich praktyk będziesz miał możliwość zarządzaniem personelem oraz zasobami finansowymi przedsiębiorstwa. Jednym z Twoich obowiązków będzie przygotowywania dokumentacji firmowej, organizacją spotkań. Praktyki pozwolą Ci na poznanie zagadnień z dziedzin prawa i administracji, technologii a także marketingu. Będziesz częścią doświadczonej grupy współpracującej przy międzynarodowych projektach. Praktyki w Poznaniu to możliwość poznania doświadczonych pracowników, którzy z chęcią podzielą się wiedzą i umiejętnościami.
Kierunek Praktyki i staże w Bydgoszczy

Praktyki i staże w Bydgoszczy

Praktyki i staże w Bydgoszczy to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanych firmach. Praktyk trwają od miesiąca do roku. W ofercie przedsiębiorstw znajdują się zarówno praktyki płatne, jak i bezpłatne. Podczas kilkumiesięcznej współpracy będziesz odpowiedzialny za archiwizację danych, sporządzanie pism urzędowych, organizację spotkań mających na celu reklamę przedsiębiorstwa, wsparcie procesów rekrutacyjnych i kontakt z kandydatem. Dodatkowo praktyki pozwolą Ci na uczestnictwo w szkoleniach i projektach aktualnie realizowanych w organizacji. Podczas współpracy zajmować się będziesz również tworzeniem tekstów na strony internetowe firm, przygotowywaniem baz danych i baz informacyjnych. Kolejną umiejętnością praktyczną, jaką posiądziesz w trakcie praktyk w Bydgoszczy jest organizacja imprez plenerowych, szkoleń, spotkań i konferencji tematycznych. Praktyki to szansa na rozwinięcie umiejętności zarządzania czasem i priorytetami, orientacji na cele, innowacyjności, umiejętności pracy w grupie czy pracy pod presją.
Kierunek Praktyki i staże w Toruniu

Praktyki i staże w Toruniu

Czas trwania praktyk i staży w Toruniu to od miesiąca, nawet do roku. W tym czasie w siedzibie firmy w której odbywasz praktyki spędzisz około 20 godzin tygodniowo. Praktyki oferowane na rynku pracy są zarówno praktykami płatnymi, jak i bezpłatnymi. Podczas całej współpracy radą i wsparciem służą managerowie i pracownicy. Zakres obowiązków praktykanta zależy od działu w jakim zdecydował się na zdobywanie praktycznej wiedzy. Nie zależne od działu jest jednak zaangażowanie, które może zaowocować stałą współpracą z firmą w której odbywałeś praktyki. Praktyki w Toruniu to doskonale miejsce na zebranie doświadczenia podczas prac polegających na zarządzaniu zasobami ludzkimi, technologicznymi i finansowymi przedsiębiorstwa. Swoje pierwsze kroki stawiać będziesz w projektowaniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych codziennego użytku. Praktyki w Toruniu to szansa dla studentów studiów dziennych i zaocznych, jaki i absolwentów którzy dzięki elastycznym godzinom odbywania praktyk, pogodzą studia z obowiązkami praktykanta. Aktualna lista firm w których odbyć możesz praktyki w Toruniu, znajduje się na stronach internetowych studenckich biur kariery oraz na stronie otouczelnie.pl.
Kierunek Praktyki i staże w Częstochowie

Praktyki i staże w Częstochowie

Praktyki i staże w Częstochowie to szansa dla osób otwartych, kreatywnych, zaangażowanych, komunikatywnych oraz nie bojących się wyzwań i umiejących pracować pod presją czasu. W siedzibie firmy spędzać będziesz od 24 do 40 godzin tygodniowo. Praktyki oferowane przez częstochowskie firmy są zarówno płatne, jak i bezpłatne. Trwają one od czterech tygodniu do dwunastu miesięcy, z możliwością podjęcia stałej pracy po ich zakończeniu. Podczas kilkumiesięcznej współpracy będziesz odpowiedzialny za archiwizację danych, sporządzanie pism urzędowych, organizację spotkań mających na celu reklamę przedsiębiorstwa, wsparcie procesów rekrutacyjnych i kontakt z kandydatem. Dodatkowo praktyki pozwolą Ci na uczestnictwo w szkoleniach i projektach aktualnie realizowanych w organizacji. Podczas współpracy zajmować się będziesz również tworzeniem tekstów na strony internetowe firm, przygotowywaniem baz danych i baz informacyjnych. Kolejną umiejętnością praktyczną, jaką posiądziesz w trakcie praktyk w Częstochowie jest organizacja imprez plenerowych, szkoleń, spotkań i konferencji tematycznych.
Kierunek Praktyki i staże w Gorzowie Wielkopolskim

Praktyki i staże w Gorzowie Wielkopolskim

Praktyki i staże odbywane w firmach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego dają możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży. Czas który spędzisz w firmie partnerskiej, jest czasem wykorzystywanym na praktyczne działanie z zakresu wiedzy pozyskanej na studiach. Praktyki w Gorzowskich firmach trwają od miesiąca do roku. Podczas tej współpracy będziesz częścią dużej grupy odpowiedzialnej za projekty promocyjne, technologiczne i logistyczne. Będziesz zajmował się prowadzeniem projektów poprzez wsparcie innych liderów projektów, przygotowywaniem warsztatów, pomocą w przygotowywaniu raportów, materiałów szkoleniowych. Odpowiadać będziesz za pomoc i wsparcie przy organizowaniu codziennej dokumentacji, również dla całego działu IT. Praktykanci w Gorzowie Wielkopolskim zajmują się przygotowywaniem analiz i zestawień na potrzeby działu i pracą administracyjną, opracowywaniem faktur i zamówień działu HR oraz udziałem w koordynowaniu szkoleń dla pracowników. Elastyczne godziny pracy pozwolą Ci pogodzić szkołę ze zdobywaniem doświadczenia. Praktyki oferowane przez firmy mają charakter płatny oraz bezpłatny.
Kierunek Praktyki i staże w Kielcach

Praktyki i staże w Kielcach

Praktyki i staże w Kielcach oferowane są przez firmy o różnej specyfice i w różnych działach. Współpraca trwa od miesiąca do dwunasty miesięcy. W każdym wypadku istnieje możliwość uzyskania stałego zatrudnienia, gdy podczas praktyk wykażemy się wyjątkowym zaangażowaniem. W ramach praktyk w dziale HR będziesz odpowiedzialny za wsparcie rekruterów w ramach realizacji projektów rekrutacyjnych, aktywny udział w pozyskiwaniu kandydatów, administrowanie bazami danych kandydatów. Kieleckie praktyki związane z logistyką to odpowiedzialność za pozyskiwanie oraz utrzymywanie dobrych relacji ze zleceniodawcami oraz przewoźnikami, organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych, monitorowanie i kontrola zleceń transportowych w trakcie ich realizacji, dbanie o jakość i terminowość dostaw. Praktyki dają Ci możliwość praktycznego wykorzystywania wiedzy uzyskanej na studiach. Dzięki elastyczności godzin w jakich odbywać będziesz praktyki w Kielcach, pogodzisz je ze studiami. Praktyki oferowane przez firmy są praktykami płatnymi, a także bezpłatnymi.
Kierunek Praktyki i staże w Lublinie

Praktyki i staże w Lublinie

Szeroka oferta praktyk i staży w Lublinie, pozwala na odnalezienie odpowiedniego zatrudnienia na rynku pracy. Firmy oferują współpracę płatną oraz bezpłatną. Czas w którym będziesz współpracować z przedsiębiorstwem waha się od miesiąca do roku. W czasie tym powierzone zostaną Ci obowiązki mające na celu rozwinięcie umiejętności które już posiadasz, a także uzyskanie cennego doświadczenia pomocnego w dalszej karierze. Działów w których możesz odbywać praktyki na terenie Lublina, jest niezliczona ilość. Od administracji państwowej, gdzie będziesz miał do czynienia z tworzeniem dokumentacji urzędowej i rozwiązywaniem problemów administracyjno-prawnych petentów. Przez dział marketingu, gdzie będziesz miał możliwość wymyślania strategii marketingowych dla całej firmy. Po dział BHP w którym odpowiedzialny będziesz za przestrzeganie norm bezpieczeństwa, odpowiednie wyszkolenie pracowników oraz za dostępność właściwych środków ochrony indywidualnej, wykorzystywanych podczas procesów produkcyjnych. Praktyki w lubelskich firmach mogą zakończyć się stałą pracą.
Kierunek Praktyki i staże w Olsztynie

Praktyki i staże w Olsztynie

Czym zajmuje się praktykant podczas praktyk w Olsztynie? Zakres obowiązków rozciąga się od organizacji prac biurowych, przez organizację spotkań, po przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych oraz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dział w jakim odbywać będziesz praktyki definiuje zakres Twoich obowiązków. Dział PR pozwoli Ci na praktyczne zapoznanie się z relacjami firmy z mediami, będziesz miał szansę współpracy podczas organizacji konferencji prasowej oraz czynnie będziesz uczestniczył w przygotowywaniu materiałów pasowych dla dziennikarzy. Dział IT umożliwi Ci pracę nad strona internetową, jej uaktualnianiem oraz ulepszaniem. Będziesz zarządzał siecią przedsiębiorstwa, oraz w Twoich rękach będzie czuwanie nad poprawnym jej działaniem. Praktyki takie potrwać mogą od miesiąca do roku i są zarówno bezpłatne, jak i płatne. Firmy oferujące praktyki w Olsztynie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi i oferują bardzo elastyczny czas pracy, co pozwala na pogodzenie studiów z obowiązkami wynikającymi z współpracy.
Kierunek Praktyki i staże w Opolu

Praktyki i staże w Opolu

Praktyki i staże w Opolu trwają od miesiąca do roku. W tym czasie nabywasz doświadczenia pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry managerskiej, gotowej pomóc Ci w każdej sytuacji. . Współpracę możesz podjąć we wszystkich działach istniejących w przedsiębiorstwach. Praktyki w Opolu dają Ci możliwość wyszlifowania umiejętności obsługi administracyjnej biura, ewidencji faktur zakupu i sprzedaży, wprowadzania danych do systemu, kompletowania i przygotowywania dokumentów. Podczas praktyk odpowiedzialny będziesz za dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac, odpowiednie zabezpieczenie dokumentacji i mienia w trakcie i po zakończeniu pracy. Praktyki oferowane przez opolskie firmy przerodzić się mogą w stałą współpracę zawodową. Oprócz niezbędnego doświadczania, odbywając opolskie praktyki, poszerzasz swoją praktyczną wiedzę na temat zawodu w kierunki którego się kształcisz. Płatne i bezpłatne praktyki w Opolu to szansa dla studentów zarówno studiów dziennych, jak i zaocznych. Aktualnych ofert praktyk możesz szukać w biurach kariery oraz na stronach internetowych, takich jak otouczelnie.pl, gdzie w jednym miejscu zgromadzone są oferty z całej Polski.
Kierunek Praktyki i staże w Radomiu

Praktyki i staże w Radomiu

Praktyki i staże w Radomiu odbywać możesz w elastycznych godzinach, dzięki temu z łatwością pogodzisz praktyczne zdobywanie doświadczenia ze studiami. W siedzibie firmy spędzisz tygodniowo od 24 do 40 godzin. Radomskie firmy oferują praktyki płatne oraz bezpłatne. Podczas współpracy Twoje obowiązki będą Ci jasno komunikowane przez Twojego opiekuna praktyk. Będziesz odpowiedzialny za sporządzanie i opracowywanie raportów, zestawień i sprawozdań. Praktykanci odpowiedzialni są za administrowanie działaniami eskalacyjnymi oraz prace pomocnicze IT, przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu oraz udział w koordynowaniu szkoleń pracowników. Praktyki w Radomiu to szansa na rozwinięcie znajomości social mediów i podstaw copywritingu, zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole. Rozwiniesz kompetencje wyszukiwania informacji, ich analizowania oraz opracowania na tej podstawie nowych, wartościowych materiałów. Czas trwania praktyk to od czterech tygodni do dwunastu miesięcy. Dzięki twojemu zaangażowaniu, kreatywności, otwartości oraz samodzielności kilkutygodniowe praktyki mogą przerodzić się w stałą pracę.
Kierunek Praktyki i staże w Rzeszowie

Praktyki i staże w Rzeszowie

Praktyki i staże w Rzeszowie to szansa na zdobycie doświadczenia u boku fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Współpraca trwa od czterech tygodni do roku. W tym czasie w siedzibie firmy spędzisz od 24 do 40 godzin tygodniowo. Praktyki w Rzeszowie są zarówno płatne, jak i bezpłatne. Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie studiów ze zdobywaniem doświadczenia. Jako praktykant odpowiedzialny będziesz za sporządzanie raportów i dokumentów, umawianie i organizowanie spotkań, sporządzanie sprawozdań i zestawień. Firmy oferujące praktyki w Rzeszowie poszukują osób kreatywnych, otwartych, komunikatywnych, samodzielnych i zorganizowanych, które nie boją się wyzwań i umieją pracować pod presją czas. Praktykanci często są częścią grupy i w niej właśnie pracują nad powierzonym projektem rozwojowym. Podczas praktyk Twój opiekun w jasny i prosty sposób komunikował Ci będzie zadania, jakie masz do wykonania w konkretnym czasie. Nie zależnie jaki kierunek studiujesz, albo jakiego jesteś absolwentem, miejsce dla Ciebie w rzeszowskich firma znajdziesz na pewno.
Kierunek Praktyki i staże w Szczecinie

Praktyki i staże w Szczecinie

Praktyki i staże w Szczecinie to szansa na podjęcie pracy wśród specjalistów na najwyższym poziomie. Współpraca ta, trwa od miesiąca do dwóch lat, i jest ona zarówno płatna, jaki i bezpłatna. Nie zależnie od tego jaki charakter ma podjęty przez Ciebie staż w Szczecinie, dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy może przerodzić się on w stałą współpracę. Podczas pracy na stanowisku będziesz odpowiedzialny za Bieżące, operacyjne wsparcie pracowników, przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu, bieżący monitoring mediów i kompletowanie materiałów prasowych w odpowiedzi na zapytania dziennikarskie. Ponadto zajmować się będziesz szkoleniami BHP, rekrutacją nowych pracowników, prowadzeniem dokumentacji oraz zbieraniem danych bezpośrednio w procesie produkcyjnym. Dzięki elastycznemu grafikowi stażu w Szczecinie z łatwością pogodzisz pracę z studiami, dlatego właśnie oferta stażowa kierowana jest zarówno do absolwentów jak i studentów. Aktualnych ofert współpracy oraz informacji o jej charakterze, szukać możesz na stronach internetowych i w siedzibach firm, oraz na stronach internetowych, takich jak otouczelnie.pl.
Kierunek Praktyki i staże w Zielonej Górze

Praktyki i staże w Zielonej Górze

Zielona Góra to miasto gdzie możliwość odbycia praktyk w swoich szeregach oferują firmy działające w obszarze każdej gałęzi gospodarki. Praktyki trwają od miesiąca do roku i w zależności od firmy są płatne lub też bezpłatne. Aktualnej oferty należy szukać na stronach internetowych firm, w biurach kariery oraz na stronach gromadzących w jednym miejscu oferty z całej Polski, takich jak otouczelnia.pl. Podczas praktyk w Zielonej Górze wyćwiczysz analityczne myślenie i umiejętności interpersonalne. Praktyki dają szansę na zapoznanie się z zawodem jakiego uczysz się na studiach. W trakcie współpracy będziesz odpowiedzialny za pomoc i wsparcie przy organizowaniu codziennej dokumentacji, również dla całego działu IT, pomoc przy analizach statystycznych procesów, administrowanie działaniami eskalacyjnymi oraz prace pomocnicze IT czy przygotowywanie raportów i materiałów szkoleniowych. Podczas praktyk w Zielonej Górze będziesz brał czynny udział w projektach dotyczących optymalizacji procesów fabrycznych i strategii firmy.

fti poznań, warszawa

praca wielton

 

opinie o uczelniach