UL.ROLNA 43, 

40-555 KATOWICE, WOJ. ŚLĄSKIE

tel. 32 60 72 425

mail: wst@wst.com.pl

UL.ROLNA 43, 

40-555 KATOWICE, WOJ. ŚLĄSKIE

tel. 32 60 72 425

mail: wst@wst.com.pl

 • GOSPODARKA PRZESTRZENNA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Gospodarka przestrzenna w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach realizowany jest na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych. Celem kształcenia jest poznanie zasad planowania rozwoju miast, regionów oraz obszarów wiejskich przy wykorzystaniu nowoczesnych Systemów Informacji Przestrzennej. Gospodarka przestrzenna w WST to połączenie wielu zagadnień, wśród których wymienić należy: ekonomię, czy nauki społeczne.

  Studia na kierunku Gospodarka przestrzenna w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicachdzielą się na następujące specjalności: Inwestycje i nieruchomości, Transport i komunikacja, Projektowanie krajobrazu. Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: ekonomika miast i regionów, grafika inżynierska, projektowanie urbanistyczne, planowanie układów komunikacyjnych, kształtowanie krajobrazu, organizacja i zarządzanie, architektura w krajobrazie otwartym. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Gospodarki przestrzennej w WST mogą wykorzystać w pracowniach projektowych, agencjach rozwoju, agencjach nieruchomości, jednostkach administracji samorządowej, firmach doradczych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

jagoda Ocena

Polecam Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach tym, którzy chcieliby nabyć wiedzę praktyczną. Zajęcia, w których uczestniczymy mają nas przygotować do życia zawodowego, pracy, pełnienia obowiązków w najwyższym standardzie


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: