Studia podyplomowe

ul. Sienkiewicza 32 

50-335 Wrocław 

tel: 71 328 14 14, fax 71 322 10 06 

e-mail: wsf@wsf.edu.pl

Studia podyplomowe

ul. Sienkiewicza 32 

50-335 Wrocław 

tel: 71 328 14 14, fax 71 322 10 06 

e-mail: wsf@wsf.edu.pl

 • JĘZYK NIEMIECKI W PRZEDSIĘBIORSTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

   

  Praktyczne zajęcia z języka niemieckiego prowadzone w formie warsztatów, ćwiczeń i konwersatoriów dają Ci możliwość rozwijania i doskonalenia umiejętności redagowania korespondencji handlowej, sporządzania umów, prowadzenia negocjacji, uczestniczenia w rozmowie kwalifikacyjnej oraz posługiwania się językiem niemieckim w miejscu pracy. Ważnym elementem programu kształcenia będzie dla Ciebie zdobywanie oraz doskonalenie umiejętności językowych w zakresie specjalistycznego języka niemieckiego. 

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NAUCZANIE JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Studia stanowią ciekawą ofertę edukacyjną  kierowaną do nauczycieli wszystkich przedmiotów na wszystkich etapach edukacyjnych. Celem studiów jest więc przygotowanie do nauczania języka polskiego jako obcego w szkole na każdym etapie kształcenia oraz do nauczania języka polskiego jako obcego na kursach dla cudzoziemców (w tym imigrantów).

  Podczas wykładów i zajęć warsztatowych w module lingwistycznym zdobędziesz umiejętności nauczania sprawności językowych oraz przyswoisz podstawy gramatyki niezbędne w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Moduł kulturowy dostarczy wiedzy w zakresie kształcenia kulturowego oraz umiejętności łączenia zagadnień kulturowych z językowymi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA KSZTAŁCENIA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Specjalistyczna wiedza i praktyczne umiejętności zdobyte podczas studiów otworzą  Ci nowe, atrakcyjne możliwości zatrudnienia m.in. w charakterze tłumacza publicznego lub/i tłumacza przysięgłego, tłumacza ustnego (konsekutywnego, symultanicznego, konferencyjnego) itp. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA KSZTAŁCENIA TŁUMACZY SPECJALISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Studia zostały stworzone z myślą o osobach pracujących lub zamierzających podjąć pracę w charakterze tłumacza tekstów specjalistycznych, tłumacza przysięgłego, korektora tekstów, a nawet pracownika agencji turystycznych lub reklamowych.

  Studia dają możliwość poszerzenia specjalistycznego słownictwa, zdobycia umiejętności tłumaczenia tekstów pisemnych i ustnych, doskonalenia warsztatu tłumacza oraz zgłębiania zagadnień z zakresu stylistyki. Ich absolwent będzie potrafił bez trudu wykorzystywać nowoczesne narzędzia wspomagające pracę tłumacza (np. oprogramowanie CAT).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA Z TRANSLATORYKI PRAWNICZEJ - JĘZYK NIEMIECKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Studia zostały stworzone z myślą o tłumaczach języka niemieckiego, chcących zdobyć lub poszerzyć kompetencję w tłumaczeniach prawniczych oraz o prawnikach, pracujących w krajowych i zagranicznych kancelariach i firmach, gdzie niemiecki język prawniczy wykorzystywany jest w codziennych kontaktach biznesowych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA Z ZAKRESU JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPECJALISTYCZNEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Studia powstały z myślą o osobach, które władają językiem niemieckim na poziomie C1 i chciałby dalej się rozwijać językowo oraz pogłębić swoją znajomość języka niemieckiego specjalistycznego. Jeśli czujesz niedosyt po studiach filologicznych lub innych i chciałbyś rozwijać swój język niemiecki, a nie wiesz w jakim kierunku to są to studia właśnie dla ciebie.

  Poznasz różne języki specjalistyczne, zobaczysz gdzie leżą twoje mocne strony i będziesz mógł określić branżę w której dobrze się czujesz i w której możesz rozwijać swój język niemiecki. Studia stworzą z pewnością dobrą podwalinę pod przyszłą pracę, w której język niemieckim jest codziennym narzędziem pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni:

Opinie (0)