ul.Paca 37, 

04 - 386 Warszawa

Mail: rektorat@viamoda.edu.pl

Tel.: +48 506 561 984

 

ul.Paca 37, 

04 - 386 Warszawa

Mail: rektorat@viamoda.edu.pl

Tel.: +48 506 561 984

 

 • WZORNICTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Twórcze działanie to siła napędowa każdej dziedziny i każdej branży. Dodając do tego jeszcze różnorodność umiejętności oraz szeroką wiedzę, można otrzymać przepis na sukces. Dowiedzą się o tym ci, którzy wybiorą kierunek Wzornictwo w Viamoda Szkole Wyższej w Warszawie.

  Kierunek Wzornictwo realizowany w Viamoda Szkole Wyższej w Warszawie to innowacyjne połączenie zagadnień związanych ze sztuką, naukami humanistycznymi oraz naukami technicznymi. Wszystko po to, aby wykształcić branżowych specjalistów gotowych do wejścia na rynek i osiągnięcie sukcesu w wybranych przestrzeniach, takich jak moda, design, czy szeroko pojęte sztuki wizualne.

  Studenci kierunku Wzornictwo w Viamoda otrzymują możliwość poprowadzenia indywidualnej ścieżki rozwoju. Na początku pozyskują wiedzę ogólną i podstawową na temat mody, by następnie rozwijać umiejętności zgodne z obszarem zainteresowań. Może to być projektowanie ubioru, projektowanie komunikacji marki, czy projektowanie sprzedaży. Nabywają umiejętności między innymi w zakresie strategii promocji, zarządzania technologią produkcji odzieży, stylizacji i prezentacji kolekcji, projektowania eventów promocyjnych, projektowania przestrzeni sprzedażowej, kalkulacji kosztów, czy produkcji sesji zdjęciowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie komunikacji marki, fotografia i visual branding
  • Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie komunikacji marki, fotografia i visual branding
  • Projektowanie ubioru i zarządzanie technologią

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Opinie (0)