ul. Grażyńskiego 53

40-126 Katowice

tel. 32 35 99 709

tel./fax 32 35 99 811

e-mail: pips@us.edu.pl

http://www.wpips.us.edu.pl/

Opinie (4)

Absolwent Pedagogiki Ocena

Nie polecam , studenci są tutaj bardzo źle traktowani- niczym intruzi. Praktycznie nic nie da się załatwić, po głupi wpis do indeksu można czekać od 9 do 16, bałagan, dziwna organizacja zajęć(przerwy między zajęciami czasem 3 godzinne). Cieszę się, że kończę tę uczelnię:)

Karolina Ocena

Studiując psychologię nie można się nudzić. Oprócz zajęć bardzo ważna jest samodzielna nauka oraz ta ciekawość drugiego człowieka, bez której przecież nie byłoby psychologii. Studiuję bo chcę pomagać. Zwłaszcza młodym ludziom, zagubionym w dzisiejszym nieprzyjaznym świecie. Wybrałam Uniwersytet Śląski bo to dobra uczelnia, a poza tym wybór specjalności jest bardzo duży.

basia Ocena

Pedagogika to studia zarówno dla ludzi wrażliwych, jak i twardych i silnych psychicznie. Dlatego nie należą do najłatwiejszych. Podczas nauki trzeba zmierzyć się z różnymi problemami, z którymi nie każdy dałby sobie radę. To, co najbardziej lubię w studiach pedagogicznych na Uniwersytecie Śląskim to możliwość poznania wielu dziedzin, bez których pedagogika byłaby suchą, nic nie znaczącą, podręcznikową dziedziną.

Basia Ocena

Uniwersytet Śląski to duża i znacząca uczelnia, a dyplom jej ukończenia na pewno otwiera wiele drzwi.