• PROJEKTOWANIE GRAFICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są do osób z wyższym wykształceniem (posiadającym minimum licencjat). Projektowanie Graficzne to studia podyplomowe dla osób, które chcą nabyć lub pogłębić wiedzę z zakresu komunikacji wizualnej, grafiki projektowej i multimediów. Kandydaci to osoby działające w promocji, marketingu, public relations, wydawnictwach, agencjach reklamowych, mediach, instytucjach powiązanych z mediami, architekturze, wzornictwie oraz telewizji.

  Nasz absolwent posiada wiedzę i umiejętności pozwalające na świadome podejście do kreacji oraz samodzielnie podejmowanie zadań projektowych.

  Główne zagadnienia programowe:

  • tworzenia kreatywnej grafiki w komunikacji wizualnej;
  • tworzenie złożonych układów typograficznych;
  • budowania zależności między treścią, a formą komunikatu wizualnego;
  • wykorzystania fotografii do celów reklamowych;
  • zasady projektowania identyfikacji firmy.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA GIER – PROJEKTOWANIE SCENARIUSZY GIER KOMPUTEROWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Tworzenie i wykorzystanie gier w biznesie i edukacji to jeden z głównych globalnych trendów, który rozwija się dynamicznie i wymusza coraz bardziej specjalistyczne podejście do tego obszaru.

  O przewadze konkurencyjnej decyduje już nie tylko wiedza z zakresu IT, nie tyko praca inżynierów, ale przede wszystkim utalentowanych, twórczych autorów pomysłów na scenariusz, zasady i logikę gry. Studia podyplomowe Psychologia gier – projektowanie scenariuszy gier komputerowych odpowiadają właśnie na tę potrzebę rynku – dotyczącą profesjonalnych, specjalistycznych kadr w obszarze wykorzystania rozwiązań związanych z grywalizacją w biznesie i edukacji.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)