• BIOTECHNOLOGIA W KOSMETOLOGII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Słuchacze studiów podyplomowych na kierunku Biotechnologia w kosmetologii nabędą  ugruntowaną wiedzę z zakresu zastosowania metod biotechnologicznych w przemyśle kosmetycznym. Posiądą wiedzę o surowcach pochodzenia biotechnologicznego oraz ich wpływie na funkcje użytkowe gotowego produktu, a przy tym na efektywność całego procesu produkcyjnego.

  Słuchacze poznają wszystkie zalety i wady zastosowania metod biotechnologicznych w produkcji kosmetyków oraz prawne podstawy ich użycia.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DETERGENTY, ŚRODKI CZYSTOŚCI I PRODUKTY CHEMII GOSPODARCZEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W czasach dynamicznie rozwijającej się gospodarki oraz rosnących wymagań dotyczących gotowych produktów konsumenckich, takich jak preparaty chemii gospodarczej, jak też składników i surowców wykorzystywanych do ich produkcji i wytwarzania, bardzo istotną kwestią wydaje się zwrócenie uwagi na konieczność posiadania odpowiedniej, specjalistycznej wiedzy z zakresu chemii i technologii detergentów i środków czystości.

  Rynek produktów chemii gospodarczej na świecie to jedna z większych branż i gałęzi przemysłu. Duże i ciągle rosnące zapotrzebowanie na detergenty i środki czystości sprawia, że sektor ten wymaga obecności na rynku odpowiedniej klasy specjalistów. Ważne jest, aby wytwarzając takie produkty kierować się ich przeznaczeniem i deklarowanym działaniem, właściwościami, cechami organoleptycznymi i przede wszystkim zwracać uwagę na skład chemiczny, do czego potrzebna jest odpowiednia wiedza i kierunkowe wykształcenie.

  Celem kształcenia w ramach studiów podyplomowych jest przekazanie słuchaczom specjalistycznej wiedzy oraz nabycie przez nich umiejętności i kompetencji z zakresu badań nad surowcami potrzebnymi do produkcji środków chemii gospodarczej, analizy i oceny właściwości tych surowców i produktów gotowych, ich dystrybucji oraz znajomości regulacji prawnych z zakresu chemikaliów – tak, aby spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów i konsumentów. Studia kierowane są do pracowników zarówno przemysłu detergentowego, chemicznego jak i kosmetycznego, którzy pragną nabyć nowe kwalifikacje oraz do wszystkich osób chcących zdobyć atrakcyjne na rynku pracy wykształcenie lub je uzupełnić.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podstawowym celem, dla którego powstał kierunek jest wykształcenie specjalistów, których wiedza i umiejętności praktyczne, nabyte w ramach modułów osadzonych w dyscyplinie nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz nauk o kulturze fizycznej pozwoliłyby im na dbanie o właściwy poziom świadczonych usług.

  Studia podyplomowe są kierowane do absolwentów kierunków skupiających się tematycznie na zdrowiu człowieka. Oczywiście nie może wśród kandydatów zabraknąć osób, dla których zdrowy tryb życia jest priorytetem. Niemniej chcąc świadomie decydować o swoim zdrowiu potrzebują nabyć właściwych dla tego kierunków efektów kształcenia.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HI TECH W KOSMETOLOGII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dualne studia podyplomowe na kierunku HI TECH w kosmetologii mają na celu wyposażyć słuchaczy w wiedzę i umiejętności praktyczne pozwalające na wykonywanie zaawansowanych zabiegów kosmetologicznych przy wykorzystaniu technologii HI TECH.

  Studia zorganizowane w ramach współpracy Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie z firmą ITP S. A. są pierwszymi takimi studiami w Polsce, które umożliwiają słuchaczom dostęp do topowych urządzeń znajdujących się w ofercie handlowej Patrona Merytorycznego kierunku. Dzięki organizacji zajęć warsztatowych w grupach do 10 osób, słuchacze mają możliwość poznania zasad działania, wykorzystania i konserwacji poszczególnych urządzeń, a przede wszystkim celowości ich zastosowania.

  Patron Merytoryczny kierunku – firma ITP S.A., będzie na bieżąco analizować i oceniać jakość kształcenia w ramach wszystkich modułów przewidzianych w programie studiów, co daje pewność, że będą one prowadzone na najwyższym poziomie. Tak samo dbając o nabycie przez słuchaczy pogłębionych umiejętności praktycznych z obszaru wykorzystania technologii HI TECH w kosmetologii. A to wszystko dzięki zapewnieniu dostępności szeregu urządzeń jak również wykwalifikowanej kadry specjalistów medycznych reprezentujących firmę ITP S.A.

  Studia dedykowane są dla osób posiadających ugruntowaną wiedzę z zakresu nauk medycznych, którą zdecydują się poszerzyć o tematykę najnowszych technologii wykorzystywanych w gabinetach kosmetologicznych i klinikach medycyny estetycznej. Słuchacze nie tylko poznają możliwe sposoby zastosowania technologii HI TECH w ośrodkach health & beauty, ale zrozumieją również jakie korzyści finansowe to działanie przyniesie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA BIOESTETYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kształcenie na kierunku Kosmetologii bioestetyczna ma na celu pogłębienie wiedzy słuchaczy w zakresie aspektów związanych ze wspólnym obszarem działań: kosmetologów, dermatologów, farmaceutów i lekarzy medycyny estetycznej. Studia przygotowują do opracowywania i wykonywania zabiegów kosmetologicznych stosowanych w celu zachowania, czy przywrócenia kondycji i estetycznego wyglądu twarzy i ciała.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA STOSOWANA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia stosowana kierowane są przede wszystkim do osób, które rozpoczynają swoją zawodową przygodę z szeroko rozumianą kosmetologią. Plan kształcenia pozwala na nabycie elementarnych umiejętności wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii: upiększającej i pielęgnacyjnej.

  Słuchacze w czasie kształcenia poznają zasady wykorzystania specjalistycznej aparatury kosmetologicznej oraz doboru preparatów kosmetycznych w zależności od wskazań i przeciwskazań do wykonania zabiegu, ale również przede wszystkim ze względu na oczekiwany rezultat, do którego dąży klient.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PODOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Podologia kierowane są do osób związanych z branżą beauty. Doskonale z zagadnieniami podologicznymi poradzą sobie osoby z wykształceniem kierunkowym z zakresu: kosmetologii, fizjoterapii, wychowania fizycznego oraz absolwenci kierunku lekarskiego. Nabyta w czasie studiów wiedza z zakresu pielęgnacji i profilaktyki stóp pozwoli na prowadzenie specjalistycznych konsultacji podologicznych, również w ramach samodzielnie prowadzonej działalności gospodarczej.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPA&WELLNESS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W ostatnim czasie, a precyzując przez ostanie 10 lat można zauważyć bardzo dynamiczny rozwój usług Spa & wellness, które uplasowały Polskę na szczycie największych rynków sektora spa & wellness w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 600 obiektów spa, medical spa i sanatoriów to wyraźny potencjał dla dalszego kształtowania się tej branży. Sam rynek spa i wellness w przeważającej większości, bo aż w ok. 90%, związany jest z hotelami, a liczba obiektów oraz przychodów z tego sektora sprawia, że Polska znajduje się w czołówce 20 krajów świata.

  Stąd też niezaprzeczalnym celem kształcenia na kierunku SPA & Wellness jest wykształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki szerokiej wiedzy interdyscyplinarnej ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy z zakresu nauk o kulturze fizycznej oraz nauk medycznych i nauk o zdrowiu będą konkurencyjną, a co ważne pożądaną i poszukiwaną kadrą zarówna na lokalnym, krajowym, a także europejskim rynku pracy.

  Program kształcenia kładzie nacisk na uzyskanie przez absolwenta wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie holistycznego spojrzenia na człowieka nie ograniczonego jedynie do zabiegów kosmetologicznych i relaksacyjnych na ciało. Proces kształcenia na tym kierunku zapewnia absolwentowi zdobycie wiedzy pozwalającej mu na samodzielne tworzenie autorskich zabiegów dedykowanych klientom ośrodków SPA & Wellness, przy jednoczesnym identyfikowaniu potrzeb klientów oraz uwzględnieniu ich indywidualnych predyspozycji, a także wymagań uwarunkowanych kulturowo, bądź religijnie Do ich kompetencji należeć będzie efektywne zarządzanie działalnością ośrodka SPA & Wellness na wszystkich płaszczyznach niezbędnych do świadczenia usług najwyższej jakości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TECHNOLOGIA PRODUKCJI KOSMETYKÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem kształcenia na studiach podyplomowych na kierunku Technologia produkcji kosmetyków jest przekazanie wiedzy z zakresu aspektów chemicznych, technologicznych, prawnych i społecznych prowadzonej działalności. Program kształcenia kładzie silny nacisk na wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie procesu wytwarzania produktów kosmetycznych.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRYCHOLOGIA KOSMETOLOGICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem kształcenia na studiach podyplomowych na kierunku Trychologia kosmetologiczna jest przekazanie słuchaczom wiedzy o możliwościach, korzyściach i potencjale jaki tkwi we współczesnej trychologii. Słuchacze mają możliwość poznania uwarunkowań efektywnego działania najnowocześniejszych zabiegów trychologicznych. Udział w zajęciach ma zaowocować praktycznym przygotowaniem do podejmowania inicjatywy leczniczej i/ lub pielęgnacyjnej, której procedura spełniałaby najwyższe standardy gabinetowe.

  dowiedz się wiecej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ŻYWNOŚĆ, SUPLEMENTY DIETY I PRODUKTY KOSMETYCZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia kierowane są do pracowników zarówno przemysłu kosmetycznego, jak i spożywczego, którzy pragną nabyć nowe kwalifikacje. Niemniej wykładane treści mogą również zainteresować osoby pragnące być świadomym konsumentem, posiadającym wiedzę naukową, a nie informacje stanowiące deklaracje marketingowe producentów.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Opinie (1)

Ania Ocena odpowiedz

Jestem po studiach dyplomowych o profilu dietetyka. Pracę zaczęłam juz w trakcie studiów, teraz razem z koleżanką z roku prowadzimy własną działalność. Także mogę śmiało polecić. Pan Tomek od praktyk był bardzo pomocny w tym temacie.