ul. Kawęczyńska 36 

03-772 Warszawa

rekrutacja@mans.org.pl

tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052

 

ul. Kawęczyńska 36 

03-772 Warszawa

rekrutacja@mans.org.pl

tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052

 

 • PEDAGOGIKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Program kształcenia na kierunku Pedagogika opracowany jest w taki sposób, aby pozyskać wiedzę interdyscyplinarną, czyli złożoną z wielu zagadnień, a także stanowiącą podstawę do prowadzenia różnego rodzaju działań na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych. Oznacza to, że w toku studiów studenci zaznajamiają się między innymi z psychologią, socjologią, biomedycznymi podstawami rozwoju i wychowania oraz diagnozą pedagogiczną, a oprócz tego uczą się jak wykorzystywać tę szeroką wiedzę pedagogiczną w sposób praktyczny.

  Absolwenci studiów na kierunku Pedagogika posiadają wiedzę i umiejętności, dzięki którym mogą wykonywać różnorodne zadania skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych, zarówno w ich środowisku domowym, jak i w ramach funkcjonowania różnego typu placówek, na przykład opieki, wsparcia rodzin, poradnictwa i szkoleń oświatowych, czy doradztwa zawodowego. Interdyscyplinarne wykształcenie płynące ze studiów może być podstawą do działania na rzecz rodzin i jakości życia dzieci, w roli doradcy zawodowego, czy trenera edukacji. 

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Opieka i wsparcie instytucjonalne dzieci i młodzieży
  • Doradztwo zawodowe z hr

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Opieka i wsparcie instytucjonalne dzieci i młodzieży
  • Doradztwo zawodowe z hr

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)