Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim

Zarządzanie w biznesie i administracji

ul. Walczaka 25

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. +48 95 733 66 60

e-mail: dziekanat@wsb.gorzow.pl

Zarządzanie w biznesie i administracji

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Walczaka 25

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. +48 95 733 66 60

e-mail: dziekanat@wsb.gorzow.pl

 • ZARZĄDZANIE W BIZNESIE I ADMINISTRACJI

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: niestacjonarne
  poziom studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim jest najstarszą uczelnią niepubliczną w województwie lubuskim, oferującą kształcenie w ramach studiów drugiego stopnia. Dzięki praktycznemu profilowi nauczania, studenci otrzymują możliwość pozyskania wiedzy stanowiącej rzeczywiste przygotowanie do wejścia na rynek pracy oraz pełnienia zawodowych i społecznych ról w warunkach dynamicznie zmieniającego się zapotrzebowania na wiedzę i umiejętności.

  Cechą charakterystyczną studiów w gorzowskiej uczelni jest to, że studenci WSB realizują dwie specjalności, a nie jedną jak w innych uczelniach. Specjalności zostały połączone ze sobą w moduły, obejmujące dwa obszary tematyczne – Zarządzanie w biznesie oraz Zarządzanie w administracji. Takie podejście umożliwia pozyskanie wiedzy interdyscyplinarnej, a przede wszystkim stanowi odpowiedź na oczekiwania i wymagania współczesnego rynku i pracodawców.

  Jak może wyglądać droga zawodowa po ukończeniu kształcenia? Absolwenci studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie w biznesie i administracji przygotowani będą do pełnienia funkcji menedżerskich oraz specjalistycznych. Pozyskane wykształcenie będą mogli wykorzystać między innymi w: różnego typu przedsiębiorstwach, zarówno sektora publicznego jak i prywatnego, jednostkach administracji rządowej i samorządowej oraz organizacjach pozarządowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Zarządzanie w administracji
  • Zarządzanie w biznesie

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)